On-line poradna

příznaky nebo covid 4. 9. 2020

Uživatel: Jan, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den ..9 sprna mi byl poskytnut orální sex od dívky , trval krátce kolem 1 minuty a myslím že tam nebyl výrazný přenos slin ...cca týden potom jsem já poskytl orální sex jiné ženě , ten trval taky krátce a sliny byly jen z mé strány ...její vagína byla na začátku bez sekretu ...to trvalo cca do 1 minuty ....a ten den mi začalo lehce škrábat v krku ....a přes týden se to trošku rozjelo na suchý kašel ,trošku malátnost ....hleny jsem odkašlával čiré zpěněné . Trpím jinak na bronchitidu a pohyboval jsem v praze , na místech s velkým počtem lidí , kde je možné riziko covidu ....jinak nezvracím , nic mi není .....kašel už nemám , jen lehce přes den párkrát odkašlu ... jazyk muj má normální barvu a na penysu nic taky nemám pohlavní styk byl s ochranou ....pouze počáteční orál byl bez ale nebylo to nic divokého ...a žádné drobné poranění nemám ani u partnerky jsem si ničeho nevšiml ....

Július Szabó

Odpověděl: Július Szabó, 4. 9. 2020

Dobrý den, naše poradna slouží k pokládání dotazů týkajících se HIV, pokud odpověď na ně není na našem webu. Rozhodně nejsme on-line ordinace lékaře a také se nezabýváme onemocněním covid-19.

Protože jste nám navíc nepoložil žádnou otázku, nemáme vám ani na co odpovědět.

Všechny způsoby přenosu HIV najdete detailně popsány na našem webu www.hiv-prevence.cz, tam také najdete informace o tom, jaké může mít HIV infekce příznaky a kdy se mohou projevit, nebo naopak, jaké příznaky nemá.

Obrázek č. 169
obrazek PrEPPoint
Obrázek č. 138

Kdy a kde testujeme

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Podpořte nás!

 

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 166
Obrázek č. 145
Obrázek č. 142
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 154
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

abbvie

Obrázek č. 132
Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

Obrázek č. 56

financuje vysílání webinářů a vývoj systému PIST

Obrázek č. 57

akreditovaný dobrovolnický program

alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126

nám přispěli novým stanem

Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.