On-line poradna

Vítejte v internetové poradně České společnosti AIDS pomoc.

Dotazy odpovídáme pouze v pracovní dny a každé téma má určenou dobu pro odpověď (24, resp. 48 nebo 72 hodin).

Dříve, než-li položíte svůj dotaz, projděte si prosím náš web www.hiv-prevence.cz. Najdete zde mnoho informací o způsobech přenosu, možných příznacích, ale i o testování a místech, kde se můžete nechat otestovat. V případě, že byste položili dotaz, na který je odpověď na uvedeném webu, je možné že jej vyhodnotíme jako duplicitní a vymažeme ho.
Děkujeme za pochopení.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Všechna témata

Zobrazeny jsou všechny otázky, které byly v poradně položeny.

Vyšší hodnoty abs. poctu lymfocitů 17. 10. 2023

Uživatel: Franta, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, už přes rok mám vyšší hodnoty abs. poctu lymfocitů, neco kolem 5. Může jít o hiv?

Dotaz Prep - nežádoucí účinky 17. 10. 2023

Uživatel: Daniel, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, omlouvám se, ale mám specifický dotaz. V současné době mám výhřez páteři. Byl jsem na vyšetření u neuroložky, která mi sdělila, že pro léčbu je zásadní správné fungování imunitního systému. Sdělil jsem lékařce, že preventivně užívám Prep (tj. praktikuji aktivní anální sex s kondomem + prep). Lékařka mi sdělila, že se mám informovat, zda Prep nemá nežádoucí účinky na funkci imunitního systému. V příbalovém letáku jsem tuto informaci vyloženě nenašel. Děkuji za odpověď.

Vliv antibiotik na vznik protilátek proti syfilis 14. 10. 2023

Uživatel: Kateřina, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den. Mám dotaz týkající se protilátek proti syfilis. Měla jsem chráněný sexuální styk, orální i vaginální. Pro jistotu jsem se po uplynutí doporučovaných třech měsíců od tohoto styku nechala otestovat na přítomnost protilátek proti HIV, syfilis a žloutence C. Krev jsem si nechala odebrat jako samoplátce na odběrovém místě laboratoře, bez konzultace s lékařem, proto se ptám zde. Výsledky testu vyšly negativní, ale pak jsem si uvědomila, že jsem v mezidobí užívala antibiotika Azitromycin. Vzhledem k tomu, že syfilis je bakteriální onemocnění, mohl by Azitromycin potlačit vznik protilátek tak, že by k němu došlo až po třech měsících ? Má smysl se testovat ještě jednou ? Děkuji za odpověď.

postexpoziční profylaxe - cca. 7 dni po kontaktu s hiv krvi 14. 10. 2023

Uživatel: Lukys, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, je možné nasadit postexpoziční profylaxi kombinací antiretrovirových léčiv cca. 7 dni po kontaktu s hiv krvi nebo už je to pozdě. Jsem v zemi třetího světa, kde jsem byl přepaden neznámými bezdomovci/feťaky a jeden mě píchl inijekci. Je možné se domnívat, že inijekce bude infikovaná. Do ČR se vracím přesně za 6 dni, je možné a účinné 7 den po píchnutí nasadit postexpoziční profylaxi? Děkuji za odpověď

Test ze slin 13. 10. 2023

Uživatel: Terka, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den, chtela jsem se zeptat. Udelala jsem si ze zvedavosti test na HIV ze slin. Vysledek byl negativni. Test jsem nevyhodila a nechala v nocnim stolku. Kdyz jsem po tydnu vlezla do stolku a videla jsem test, vsimla jsem si na testu v testovaci oblasti uuplne lehke carky,ktera tam ovsem pri testovani nebyla. Je mozne ze by test byl nakonec pozitivni?

Poruchy erekce 12. 10. 2023

Uživatel: Martin, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, může být příznak HIV porucha erekce a snížené libido?

ureaplasma a mycoplasma test 11. 10. 2023

Uživatel: Ann, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda i testujete na pohlavně přenosné ureaplasmata a mycoplasmata? Pokud ano, jakým způsobem? Děkuji moc za odpověď

Masaz 11. 10. 2023

Uživatel: Tomas, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den, je mozne se nakazit pokud si zena strcila prst do analu a nasledne mi provedla masaz prostaty? Dekuji

Borelioza 11. 10. 2023

Uživatel: Karel, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den, cekam 3 mesice na testovani a v mezicase jsem byl na testech na boreliozu u kterych mam zvysene protilatky (nejasny vysledek), ma test na hiv a boreliozu nejake souvislosti ze jedno nebo druhe muze ovlivnit opacny test? Dekuji

Bilirubin 11. 10. 2023

Uživatel: Marek, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat zda mohou zvýšené hodnoty bilirubinu (konjugovaneho i nekongujovaneho) ukazovat na moznost nakazy hiv. Predem Vam dekuji za odpoved a preji hezky zbytek dne.

Primoinfekce 11. 10. 2023

Uživatel: Jana, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobry den, je caste ze se uzliny po primoinfekci (bez leceni) zustanou jiz trvale zvetsene? Dekuji Vam za odpoved

Pomluva 10. 10. 2023

Uživatel: Adam, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Dobrý den, před rokem jsem se ve zlém rozešel s přítelem. Po rozchodu si založil profil na seznamce, kde se vydával za někoho jiného a chvilku si se mnou psal. Začal psát, že jsem HIV pozitivní, že mě (spolu s jeho nynějším přítelem) viděli v registrech pozitivních a že to má od nějaké lékařky, kterou nechtěl jmenovat kvůli "lékařskému tajemství". Pak jsem ho potkal v klubu, kde to samé říkal i před kamarády. Napsal mi to i další den do sms. Neřešil jsem to, ale nedávno jsem ho potkal a řekl mi to samé do očí. Nikde určitě vedený nejsem, na testy chodím pravidelně a vždy negativní. Lze tohle chování nějak řešit/postihnout? Všechny zprávy mám uloženy. Děkuji moc za odpověď.

dotaz 9. 10. 2023

Uživatel: Vera, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

K dotazu Vera 55let, k ejakulaci do pochvy nikdy nedoslo.Je i tak riziko HIV ?

Může se HIV přenášet brčkem? 9. 10. 2023

Uživatel: Alex, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, může být HIV přeneseno skrz sdílené brčko na pití? Děkuji

Může se syfilis přenášet brčkem? 9. 10. 2023

Uživatel: Alex, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den. Nejsem si jistá, zda náhodou nemám syfilis. Týden po jednom styku (styk byl 24.9.) se mi udělaly v puse klasické afty a na stydkém pysku takový boláček. Nevypadá to ale jako vřed, co jsem si tak hledala u syfilis, tak nevím. Na testy půjdu, ale každopádně mi něco takového nedošlo a sdílela jsem včera několikrát brčko (pili jsme) s mým bratrancem. Hrozí zde kvůli sdílení brčka nákaza? Děkuji za odpověď.

Možné píchnutí 9. 10. 2023

Uživatel: Bobo, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, Mám dotaz, v práci (pracují s nemocničním biologickým odpadem) jsem vyhazoval pytle do kontejnerů při úchopu jednoho pytle sem ucítil ostřejší předmět (nevím zda to byla jehla či ne). Na štěstí sem měl rukavice a na prstu kde sem cítil tento předmět nic nevidím místo vpichu ani krev neteče. I přesto mám strach, proto vám píšu zda je možné se infikovat třeba jen jemném píchnutí nebo škrábnutí či odření bez krve. Či si nemám dělat starosti. Děkuji za odpověď

SK 8. 10. 2023

Uživatel: Viliam, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý deň. Chcem sa opýtať,že prečo Bc. František Cinger odporúča testovanie po dvoch mesiacoch od rizika a následne po ďalších troch mesiacoch? Zmenilo sa niečo v testovaní, alebo v spoľahlivosti testov? Bežné ste odporúčali testovanie po troch mesiacoch od rizika a testy po tejto dobe ste považovali za spoľahlivé. Ďakujem za odpoveď.

Dotaz 8. 10. 2023

Uživatel: Vera, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den,měli jsme s partnerem styk, kdy doslo ke kratkemu (2 minuty)vsunuti konce penisu na kraj pochvy,,ale vzhledem k potizim s erekci (je nam 55 let)spise jen ke treni pohlavních organu,preejakulatu jsem si nikdy nevšimla a ejakulace je vzdy velmi malá,množství spíše kapky,cca 1 ml. Je zde nějaké riziko přenosu HIV? Děkuji.

Jaké množství krve je potřeba k nákaze? 8. 10. 2023

Uživatel: Xaya, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Přeji pěkný den. Jel jsem dnes autobusem a cca metr ode mě si přisedl člověk s čerstvou krvácející ránou z ruky, kterou si zrovna rozřízl o zavírající se dveře. Krev kapala po zemi, při vystupování jsem si dal pozor abych se ani kapky nedotkl. V jednu chvíli si však krev trochu oklepával (byl to noční autobus a spolucestující měl upito). Existuje tak teoretická šance, že se mi např. do oka či na rty mohlo dostat mikroskopické množství krve (nic jsem ale necítil a doma při detailním zkoumání jsem na obličeji také nic nenašel). Samozřejmě netuším, zda byl spolucestující s HIV či nikoliv. Je možné se takto nakazit?

Inkubační doba 7. 10. 2023

Uživatel: Tom01, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, vím, že běžně se uvádí údaj, že první příznaky připomínající chřipkové onemocnění se objevují mezi 2 - 7 nebo 3 - 6 týdnem od nákazy. Existuje možnost projevů již 3 dny po rizikovém kontaktu? Předem děkuji za odpověď.

Hiv riziko 6. 10. 2023

Uživatel: patrik, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Pekny den. Mal som sex so znamym, ja som uzil Prep 2-1-1 schemu. (Cize 2 tbl pred sexom 3 hodiny. Znameho som otestoval hiv testom HIV INSTI co deteguju aj IgM. Nasledne sme mali sex, oralny bez kondomu, analny s kondomom, nakoniec sa urobil mne na tvar. Ale trochu semena mi spadla do nosa. Hned som si bol tvar umyt a vyplachnut nos vodou a pouzil som spray do nosa. Len v to rano pred sexom som mal v nose v dierke kde mi vecer kvaplo semeno- krustu, ktoru som rano odstranil prstom a trochu mi rano z nosa pri smrkani tiekla krv. Sex som mal az v noci, ale ranku v nose ako som sa pozeral som mal. Mam teraz strach ci som sa nakazil hiv cestou spermii v nose.

Syfilis 6. 10. 2023

Uživatel: Johny, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, může se syfilis projevit bezprostředně po sexu? Myslím pupínky. Děkuji.

Uzlinka v podpaží 5. 10. 2023

Uživatel: Jaroslav, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den chci se zeptat zeptat 24.9 jsem mel chraneny styk do vaginy ale nechraneny oralni sex. Dnes tj 5.10 se mi v podpazi v pravo zvetsila 1uzlina druhe podpazi trisla a krk zadne zvetsene uzliny. Teploty zadne nocni poceni take ne bolesti a nevolnosti tez ne. Muze to byt priznak primoinfekce? A jaky je riziko prenosu HIV kdyz mi ho zena kourila a ja zene lizal pouze klitoris a ne pochvu ( na klitorisu by se posevni sekret vyskitovat nemel nebo ano?

sex. pomucka 4. 10. 2023

Uživatel: Kája, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den. Před půl rokem se mi stal takový blbý incident. Kamarádka mi půjčila svůj vibrátor, že prej ho nepoužívá od tý doby co je s přítelem(cca měsíc). A já nijak nezkoumala zda je umyt nebo tak. Použila jsem ho. Cca 3 týdny potom se mi udělali petechie na noze, začala jsem mít trávicí obtíže a potom jsem dostala nějakej zánět na plicích nebo průduškách. Uzliny mámn zvětšené doteď(možná i poředtím jsem je měla zvětšené). Mám chodit na testy? Hrozí mi riziko nákazy? nebo to jen schoda náhod a ze stresu? pomoc prosím.

Otázka ohľadom testov 4. 10. 2023

Uživatel: Andy, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý deň, chcem sa spýtať na test 4 generácie. Na zahraničných fórach a stránkach píšu že moderný test 4 generácie je na 99% presný po 6 týždňoch a že v prípade že je negatívny nieje potrebné ďalšie testovanie. Na slovenských alebo českých stránkach stále 3 mesiace. Tak mne s toho vyplýva že sa u nás používajú zrejme menej kvalitné alebo staršie testy. Prosím o vysvetlenie. Ďakujem

líbání 4. 10. 2023

Uživatel: Petr, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

dobry den, chci se zeptat jestli z líbání je riziko přenosu syfilisu. Zadny vred dotycna zena na puse ani jazyku nemela. dekuji za odpověď, hezky den

Test na syfilis negativni ale s příznakama nemoci 4. 10. 2023

Uživatel: Mirek, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den prosím Vás 36 dnů od rizikového kontaktu se my udělal malý vřed na penisu ale již třetí rychlotest ukazuje negativní výsledky na syfilis.Dva dny po rizikovém kontaktu my lékař nasadil preventivně antibiotika.Je možné ,že by došlo k sekhání hned tří testů.Pokavad mám typický vřed projevu syfilisu měl by test ukázat výsledky pozitivní. Jak bych měl prosím dál postupovat přede děkuji za odpověd

Nechráněný orální styk s prostitutkou 4. 10. 2023

Uživatel: Petr01, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, 24.9. jsem měl pohlavní styk s prostitutkou. Samotný vaginální styk byl chráněn, ale orální sex před tím (pasivní i aktivní) nikoli. Stejně tak nebyla chráněna masáž, při které se mi třela vagínou o penis a možná došlo ke kontaktu sliznic + jsem chvíli potom zjistil, že mám na penisu malou oděrku a prasklé koutky. Jaké je riziko přenosu HIV a dalších pohlavně přenosných chorob (syfilis, žloutenka B, C) a kdy a na jaké mám jít na testy? Nevím, jestli byla prostitutka něčím nakažena nebo ne, ale jsem teď velmi paranoidní, pořád se kontroluji a strašně se bojím. Děkuji.

Priznaky 3. 10. 2023

Uživatel: Kamil, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den, je mozne ze len vyrazka moze byt priznakom HIV infekcie aj bez ostatnych priznakov ? Ziadna horucka sa nevyskytuje ani nic podobne. Vyrazky maju vzhlad ako po bodnuti hmyzom. Dakujem za odpoved.

Možnost absolvování testu s kratším oknem v případě nižšího rizika 3. 10. 2023

Uživatel: Jan, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, před pěti dny jsem měl nechráněný insertivní anální styk s jiným mužem, jehož stav je neznámý. Přestože šlo jen o pár sekund bez ejakulace, než jsem si nasadil kondom, mám obavu, zda to nemohlo vést ke kontrakci HIV. Nadto došlo i na orální styk, přičemž se mi druhý den ozval jeden ze zubů moudrosti, a já se obávám, že k jeho růstu a případnému krvácení mohlo docházet už tou dobou, aniž bych si toho všiml. Rád bych se nechal otestovat za použití testu s co možná nejkratším oknem (antigenní test). Ty jsou však z toho, co jsem se dočetl, vyhrazeny pro případy, kdy je o druhé osobě známo, že má HIV. Bylo by možné takový test absolvovat v mém případě? Byl bych jej ochotný uhradit.

Lék 3. 10. 2023

Uživatel: Lék, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, už se prosím ví kdy bude definitivní lék na HIV a toho hnusného svinstva se všichni jednou provždy zbavi ?

Kelímek u zubaře 3. 10. 2023

Uživatel: Lady, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, chci se zeptat. Byla jsem u zubaře a při výplachu úst (před kontrolou) jsem si všimla, že kelímek s vodou je na okraji od krve (pánovi přede mnou asi trhali zub a kelímek nevyměnili). Jsem kojíci matka a bojím se, že bych se nakazila nejen já, ale i mé dítě. Je možnost, že se bojím zbytečně? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Test od rizikového spravania 3. 10. 2023

Uživatel: Jaro40, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Test na protilátky som absolvoval po 3 a 7 mes od rizikového chovania s neg.vysledkom. Doporučujete sa testovať ešte raz po12mes?

Masáž 2. 10. 2023

Uživatel: Tomáš, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, mám dotaz prosim vás, byl jsem na erotické masáži kdy mi během masáže masérka přejížděla sliznicí vagíny po penise i po žaludu, je možné že se obě sliznice bezprostředne dotýkaly ale k sexu nedošlo, jak velké je riziko pokud se obě sliznice takto dotýkaly k přenosu hiv? Po cca 4 tydnech od masáže mám lehké nachlazení s rýmou.

Hiv vyrážka 2. 10. 2023

Uživatel: Timotej, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, měl jsem nechráněný anální styk a na ruce za laktem se mi objevily vyražky. Chtěl bych se zeptat jestli se může jedna o hiv vyrážku. Všiml jsem si, že mám tyto vyrážky už nějaké dva dny nepřetržité, možná i déle. žádný jiný příznak nepociťuji. V priloze vam posílám fotku ruky s vyrážkami.

Prstění 2. 10. 2023

Uživatel: Emma, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chci se zeptat, jak moc je rizikové pokud me muž prstí a predtim si sáhl na svůj penis, kde měl trochu preejakukátu/sperma. Jak velké je riziko se nakazit přes prsteni od zatrisnenych prstu jeho tekutin?

Tření genitálií 1. 10. 2023

Uživatel: Hanka, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den. Mohla jsem se nakazit, když jsem muže uspokojila rukou, tedy došlo k jeho vyvrcholení a nějakou dobu potom (pár minut) jsme se mazlili, já jsem myslela ze už je oblečený, ale nebyl, a než jsem si to uvědomila došlo tedy na chvíli ke tření jeho penisu a mé vaginy. Hrozí mi takto nákaza? Děkuji

Orální sex s rankou, riziko přenosu HIV 30. 9. 2023

Uživatel: Krystof, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, provozoval jsem orální sex s mužem. Při jeho vyvrcholení, s kterým jsem nepočítal (ejakulat jsem ihned vyplivnul), jsem zaznamenal, že jsem měl na horním rtu (na straně přivrácené do dutiny ústní/vnitřní strana rtu) ranku z které mi trochu tekla krev. Velmi mě to vyděsilo, na testy rozhodne půjdu, ale bojím se toho čekání. Správná doba na provedení testu jsou prý 3 mesice od rizikového styku. Proto bych se chtěl aspoň touto formou zeptat, o jak moc závažnou situaci se jedná. Vím, ze sliny do jisté míry ničí vir, ale i tak se bojím, ze kdyby osoba infikovaná byla, je téměř jistý přenos. Jde aspoň říci, jak je velká pravděpodobnost? Jsou nejake známé podobné případy?

Může být testování ovlivněno pohlavním stykem s někým jiným? 30. 9. 2023

Uživatel: Klaudie, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, Chtěla bych k Vám jít na testování hiv. 8.7 jsem měla pohlavní styk bez ochrany, ale nejsem s dotyčnou osobou již v kontaktu, takže se chci jenom přesvědčit, že je vše v pořádku. Chtěla bych k vám zajít 9.10. Před pár dny jsem ale měla nechráněný pohlavní styk s někým jiným a chci se zeptat, jestli to nějak může ovlivnit výsledek, který chci zjistit ještě z toho styku z 8.7.? Děkuji.

Riziko nákazy 30. 9. 2023

Uživatel: Jay, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaké velké riziko přenosu HiV při orálním sexu, bez ejakulace do úst a také při rimmingu nebo tření penisu o konečník, s tím ze anální sex byl poté s kondomem. Ikdyz jsem v pohodě a partner taky a věřím, ze hiv nemá, je lepsi jít na testy ?

Aktuální počet dotazů v databázi: 14430

Obrázek č. 206

Kdy a kde testujeme

Pozitivně 63

Obrázek č. 226

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Podcast Život plus
obrazek PrEPPoint

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s lektorem . Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořte nás!

 

ČT podporuje ČSAP

Obrázek č. 190
Obrázek č. 195

Česká společnost AIDS pomoc, z. s. je s projektem „Vznik a rozvoj Národní asociace pacientských organizací (NAPO)“ příjemcem grantu z fondů EHP2014–2021 v rámci programu Zdraví. Cílem projektu je posílení role pacientů a pozice pacientských organizací ve zdravotnickém sektoru. NAPO je při realizaci projektu vůči ČSAP z pozici partnera. Více informací o aktivitách NAPO najdete na www.silapacientu.cz.

Obrázek č. 214
Obrázek č. 142
Obrázek č. 186
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 154
Obrázek č. 224

Program pomoci uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, prevence a léčba HIV/AIDS) na území hl. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost
a na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, preve-
nce a léčba HIV/AIDS) na území l. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 132

podporuje činnost Domu světla

Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

podpora regionálních checkpointů

Obrázek č. 204
Obrázek č. 228
Obrázek č. 229
Obrázek č. 231
Obrázek č. 233
Obrázek č. 208
Obrázek č. 202
alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Obrázek č. 212