On-line poradna

Vítejte v internetové poradně České společnosti AIDS pomoc. Dotazy odpovídáme pouze v pracovní dny a každé téma má určenou dobu pro odpověď (24, resp. 48 nebo 72 hodin). Často jsou pokládány již několikrát zodpovězené dotazy. Než položíte svůj vlastní dotaz PROSTUDUJTE JIŽ ZODPOVĚZENÉ DOTAZY. Děkujeme za přízeň.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Všechna témata

Zobrazeny jsou všechny otázky, které byly v poradně položeny.

poraďte mi prosím 18. 1. 2019

Uživatel: fiigulka, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

ak mi pri internom vyšetrení zistili anti HIV 0,186 znamená to že som nakazená?

Doupřesnění dotazu 17. 1. 2019

Uživatel: Daniel, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, moc děkuji za odpověď, Ta situace vznikla tak, že jsem se přes den běžně pohyboval po městě (sahal jsem na madla, kliky apod.) a najednou jsem viděl, že mám na prstu krev, ale při tom jsem si nevšiml, že bych sám měl nějaké zranění a byla moje, ani nevím, jak tam byla dlouho. Utřel jsem si prst hygienickým ubrouskem a doma si ruce umyl. Asi za ta 3 týdny se u mě objevila ta bolest svalů a v krku a trvala asi 1 týden. Takže jsem se začal obávat, jestli to nemůže mít nějakou souvislost. Děkuji moc

Moč 17. 1. 2019

Uživatel: Daniel, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, nějak se můj dotaz ztratil. Zajímá mě, zda je možný přenos viru močí při vytírání v práci s hadrem bez rukavic, v případě, že jsem měl na ruce záděru. Děkuji (moč dítěte zaměstnance). Omlouvam se za trapný dotaz..

Podozrenie 17. 1. 2019

Uživatel: Michal, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, mám parterku která mě podvedla. Tvrdí že měla vaginální sex s kondomem a orální bez. Měli jsme spolu jen chráněný sex s kondomem, orální sex jsem jí nedělal ale když jsem jí to dělal rukou, tak jsem jsi jí naslinil, určitě se nějaký její sekret dostal i mně do pusy. První příznaky které jsem měl začali bolestí v krku a vykašláváním hlenů, jeden den jsem měl zvýšenou teplotu a jinak nic. Jenže na bolest hrdla mi nezabrali antibiotika tak mě to znepokojilo. Bolest hrdla přešla asi po týdnu ale kašel s vykašláváním zůstal a přetrvával ešte 2 týdny. A teď téměř po měsíci od prvních příznaků a s neustálým pokašlévaním jsem dostal teploty, zimnicu, pocení, opět mě začalo bolet v krku, kašel, aj celé tělo mě bolí. Primoinfekce spadá do období 2-6 týdnů. Je možné aby měla takýto průběh a trvání už měsíc ? Ďekuju

Prenos krvi 16. 1. 2019

Uživatel: Alena, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den, chtela bych se jen zeptat. Zda je mozny prenos takto: rano jsem se poranila na brisku prstu a tekla mi krev. Pote jsem vecer s kamaradem vyplnovala tajenku v casopise a vsimla jsem si, ze ma na ruce nezaschlou krev. Nenapadne jsem se zeptala co se mu stalo a on mi rekl, ze mu asi tak pred peti minutami tekla krev z nosu a behem vyplnovani si kapesnik chodil menit. Pujcovala jsem mu tuzku a pak jsem si uvedomila, co kdyby se otrel o tu tuzku a me se ta krev dostala do te rany. Sice jsem se poranila rano, ale rana byla otevrena. Je mozna nakaza timto zpusobem? Moc dekuji za odpoved.

Těhotenství 16. 1. 2019

Uživatel: Kamila, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je pravda, že u těhotné ženy se automaticky dělají odběry na zjištění HIV, nebo jen v případě podezření?

HIV test z lékárny 16. 1. 2019

Uživatel: Eva, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, na kolik procent funguje normální HIV test z lékárny? Dá se tomu věřit?Dekuji z odpověď

Příznaky nákazy? 16. 1. 2019

Uživatel: Daniel, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den , zajímal by mě Váš názor. Obávám se, že jsem před časem přišel do styku s menším množstvím krve cizího člověka. Asi za tři týdny potom se mi objevila faryngitida a bolely mě svaly - toto trvalo asi 1 týden. První den nemoci se u mě v noci střídalo pocení a když jsem si odhrnul peřinu, tak zase zima. Další dny už jsem toto neměl, ale jenom v průběhu cca toho jednoho týdne mě bolely svaly a v krku. Teplotu jsem si nenaměřil a ani nic neobvyklého jsem kromě toho nepozoroval. Myslíte si, že je pravděpodobné, že by se mohlo jednat o nákazu HIV? Děkuji mnohokrát.

Ranka na ruce a krev cca 2 min stará 16. 1. 2019

Uživatel: Andrea, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali je možné se nakazit tímto způsobem. Měla jsem na prstu poškozenou kůži, rýhu (neviděla jsem sice, že by přímo krvácela, ale při styku s dezinfekcí pálí). V restauraci jsem dostala nůž, na jehož rukojeti byla krev (ale určitě ne moje) a bohužel jsem nůž držela tak, že jsem tímto poraněným prstem přišla do kontaktu s krví na rukojeti nože. Jedla jsem s tímto nožem cca 2 - 3 minuty po tom, co jej číšník přinesl. Je možné se takto nakazit HIV? Děkuji a omlouvám se za svůj kuriózní dotaz.

Přenos jídlem 16. 1. 2019

Uživatel: mahulena, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné se nakazit hiv, pokud bych kousala společně např. jablko nebo bagetu s někým, komu případně krvácejí dásně a mne také krvácejí (nebo se třeba poraním v puse o čerstvou bagetu a on také). Děkuji za odpověď M.

testování - spolehlivost 16. 1. 2019

Uživatel: Evžen, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, v příspěvcích píšete o spolehlivosti testů. V nemocnici mi test udělali po 6 týdnech o rizikového chování. Doporučili zopakovat za další 2-3 týdny. Dá se nějak odstupňovat spolehlivost? Například po 6 týdnech je spolehlivost 70% že člověk se nenakazil apod. Děkuji.

přenos odřeninou 16. 1. 2019

Uživatel: Romana, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možná nákaza skrze odřeninu. Konkrétně se jedná o pád z motorky, kdy spolujezdec má ránu střední a lehce vytéká krev, řidič odřenou dlaň (spíše se jedná o lehkou odřeninu), krev samovolně nevytéká, ale je vidět). Potenciálně HIV pozitivní osoba (řidič) dlaní očišťuje ránu spolujezdce tak, že dojde ke kontaktu poraněných míst. Je v tomto případě možný přenos nákazy virem HIV? Děkuji za odpověď.

Nejistota 15. 1. 2019

Uživatel: Anonym, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, asi půl roku zpátky jsem měla nechráněný pohlavní styk s jedním muzem a později sem se o něm dozvěděla, ze vystřídal velké množství žen.Mam obavy jestli nemůžu být nakažena nějakou pohlavní nemoci.Myslite, ze bych se měla nechat testovat? Žádné větší příznaky nemam, afty na ty trpím dost casto takzenevim jak poznat jestli by to mohl být příznak například HIV.A pokud mi doporučuje testování, zajimalo by mě jak to probíhá a od kolika let je to možné.Predem děkuji za odpověď.

Příznaky již po dvou dnech 15. 1. 2019

Uživatel: Petr, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je možné aby se příznaky projevily již 24-36 hodin od rizikového chování respektive vystavení se rizika přenosu HIV ? Děkuji, Petr.

Syfilis 15. 1. 2019

Uživatel: Petr, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, moc se omlouvám za tento dotaz, vím že sem tak úplně nepatří, ale nevím kde jinde se zeptat. Cca 3-4 týdny zpět jsem měl opravdu jen chvilkový orální sex s mužem bez ejakulace do úst a dál potom orální sex (lízání) s ženami. 3 dny zpět se mi v ústech, na vnitřní straně tváře utvořil vřídek podobný aftu (průměr cca 3-4mm), ale je i na dotyk nebolestivý, ústní voda na něj nepálí atd., jiné komplikace nemám. Může se jednat o syfilis? Děkuji Vám moc za odpověď.

Přenos HIV bez ejakulace 15. 1. 2019

Uživatel: Annna, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možná nákaza virem HIV i bez ejakulace. Před třemi týdny jsem měla nechráněný pohlavní styk, který trval krátkou dobu a byl bez ejakulace. Před dvěma dny mě začalo bolet v krku, mám rýmu a bolí mě hlava. Jaké je riziko nákazy? Děkuji za odpověď.

Tetování 15. 1. 2019

Uživatel: Ondra, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, při handpoke tetování, kdyby nebyl odlitý inkoust, tudíž by už nebyl sterilní, dostala by se do něj krev z jehly.. Jak dlouho by v něm vir přežil? Děkuji

Hiv test znovu? 15. 1. 2019

Uživatel: Kaja, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den , nechal jsem se testovat na HIV a po vice nez 3 mesicich negativni vysledek, ale cetl jsem, ze se ma test podstoupit znovu za 6 mesicu je to pravda nebo ne? Dekuji.

Test 14. 1. 2019

Uživatel: Matilda, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Hezky vecer, chtela jsme se zeptat,na nove testy tzv.4 generace,ktere se udajne zacaly pouzivat v Dome svetla od Noveho roku,jak mi prozradila ma Kamaradka,ktera byla na tomto rychlotestu a rikala,ze ji sestricka rikala,ze dostali uplne nove rychlotesty 4 generace,a ze sestry byly cerstve zaskoleny. Kamaradce bylo receno ,ze lze celkem spolehlive u techto testu zjistit pritomnost hiv v krvi jiz po uplynuti 4 tydnu,protoze test zkouma jak protilatky tak antigen. Ptam se hlavne kvuli sobe,protoze vim,ze nejlepsi je jit na test minimalne aspon po dvou nebo nejlepe po trech mesicich,jak vsude pisete.Jde o to ,ze jsem psychicky hodne na dne,tak se chci zeptat ,jestli muzu jit na ten rychlo test jak byla kamaradka po 7 tydnech od rizikoveho chovani.Cekani je pro mne,jak jiste chapete neunosne.Predem moc dekuji za odpoved.

Masér poskytující tantrickou masáž 14. 1. 2019

Uživatel: Masér, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli jsem jako masér poskytující erotickou masáž mužům ohrožen přenosem viru HIV nebo jiné STD, když probíhá masáž celého těla mým tělem, NIKDY nedochází k pohlavnímu ani orálnímu styku jakýmkoliv směrem,ale někdy dojde při masáži penisu k výronu preejakulátu a spermatu. Jsem v ohrožení, když se dostane preejakulát nebo sperma do kontaktu s mýma rukama? Děkuji moc.

Riziko nákazy 14. 1. 2019

Uživatel: Lucka, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, byla jsme na raději na HIV testu protože začínám nový vztah. Byla jsem testována rychlotestem v jednom z vašich zařízení. Teď mě trápí taková věc. Sestra vypadala docela rozhozeně a nesoustředěně... s odstupem času jsme si uvědomila, že když jsem vešla do místnosti pro odběr krve, tak sestra měla na stole již položený bílý tác na který se poté dávají všechny věci nutné pro testování (test, rukavice, desinfekce atd..). Je to obvyklé? Neměl by se tento tác vyndat až těsně před testováním? Trápí mě teď, zda nemohl být tác omylem zanechán po uklizení po předchozím pacientovi či nemohl být nějak znečištěn krví. Děkuji

životnost viru 14. 1. 2019

Uživatel: Martin, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o odpověď na otázku, jak je to s životností viru HIV mimo tělo. Našel jsem zde na stránkách, že přežije až 8minut. Což je předpokládám v laboratorních podmínkách. Dá se nějak říci, za jakou dobu zemře vir HIV v ještě nezaschlé krvi, když to bude jen nějaké menší množství krve při pokojové teplotě? Jsou to sekundy, desítky sekund nebo těch 8 minut? Předem děkuji

Neudělal se, ale bylo pár zasunutí 14. 1. 2019

Uživatel: Nezastavitelná, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné se nakazit, když jsme s přítelem měli "nechráněný sex". Jde o to, že jsem si měla vyzkoušet pár zasunutí bez kondomu, je možné se nakazit i když se neudělal? Moc v tom neorientuji a proto se raději ptám. Děkuji za odpověď.

Povinnost oznamit 14. 1. 2019

Uživatel: Lenka, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Ak je clovek HIV + ma povinnost to oznamit ludom, s ktorými mal sex bez prezervativu? alebo aj tym s kt. mal sex na 100% s kondomom?. Dakujem

plísen na zádech? 14. 1. 2019

Uživatel: mp, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den,nedávno jsem vám psal dotaz ohledeně plísně na zádech.Minulí týden jsem si byl pro výsledky.Doktor to viděl.On usoudil,že jde spíš Vitiligo.Chápu,že on na to není specialista..Poradil,at jdu za svou kožní lékařkou.,též mám slabou formu Alopeciie.Přitom řekl,že výsledky mám vynikající a další kontrola za 6měsíců.Jsem pozitvní 9let,beru Isentress a Kivexu..Je běné,že člověk má dobré výsledky a přesto má náke problémy?Děkuji za odpověd.

Mohu se indikovat od osoby, která není hiv+? 14. 1. 2019

Uživatel: Kenny, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ohledně přenosu. Se svou přítelkyní jsme měli nechráněný anální sex. Přítelkyně je stoprocentně zdravá, je zde tedy nějaké riziko nákazou? Děkuji za odpověď

testování hiv testem ve fázi aids 13. 1. 2019

Uživatel: Michal, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, chci se zeptat jak je dobrá senzitivita testu na protilátky a na p24 antigen, když bych byl už ve fízi aids a tělo už by nevyrábělo protilátky. Jestli bude i v této době test spolehlivý ? Jsem od rizikového styku víc jak 8 let cítím se zdravě a v krvi u běžného vyšetření jsem měl hodnoty všechny v normálu. Tak jak poznám, že už nejsem ve fázi aids a test nebude citlivý na malé množství protilátek. Děkuji za odpověd :-)

Polibek na rty 13. 1. 2019

Uživatel: J.K., Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, v případě, že by člověk měl popraskané rty, s malou trhlinkou a dostaly by se do ranky sliny druhého při lehkém polibku na rty... Je možná nákaza?

Nákaza ze sekretu? 13. 1. 2019

Uživatel: Lída, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Měla jsem s přítelkyní sex. Ona si sahala na poštěváček a poševní vchod, hluboko do vagíny ne, ale riziko poševního sekretu na prstu tam bylo. Tou rukou pak nasadila kondom na robertka, který mi vložila do úst a já ho chvilku "kouřila". Jestli byla hiv pozitivní, mohla jsem se nakazit tím možným malým množstvím sekretu na kondomu? Prohlížela jsem si pak detailně dutinu ústní, posvítila jsem si do ní baterkou před zrcadlem, žádné oděrky ani afty jsem neměla, ani prasklý ret. Je to důvod k testu? Děkuji!

Imunita 12. 1. 2019

Uživatel: Laura, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné v prvom roku po možnej nákaze mat veľmi oslabenú imunitu v skorom štádiu. Teda človek býva často chorý, ale sa imunita oslabuje a naburava až postupne. Vopred ďakujem za odpoveď.

Které informace jsem povinna sdělit pokud bude můj status HIV pozitivní? 12. 1. 2019

Uživatel: Mandy, Téma: HIV a zaměstnání - pro zaměstnavatele, kolegy v práci, personalisty

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, pokud je u někoho diagnostikována HIV pozitivita, musí sdělit své zaměstnání a rodinné poměry, atd.atd. ? Kde všude bude evidován a koho bude hygiena kontaktovat, či jakým způsobem to probíhá ?

Léky 11. 1. 2019

Uživatel: Vladka, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, mohou léky Prosulpin a MIraklide (antidepresiva) ovlivnit nějakým způsobem test na HIV? Lze se na test spolehnout přestože tyto léky beru? Děkuji za odpověd a za vaši práci.

vyšetření koinfekcí hiv 11. 1. 2019

Uživatel: patejdl, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, měl jsem pozitivní krevní test na HIV. Co mě zajímá je, zda při návštěvě HIV centra, mohu očekávat mimo jiného vyšetření také jiných pohlavních infekcí, například HBV, HCV, kapavka.. nebo si musím zajistit testování jinde nebo dokonce soukromě a na své náklady? Finální otázka tedy především zní: mám právo toto vyšetření na tomto místě, tedy na v hivcentru(na infekčním oddělení) požadovat? Odpověď typu zjistěte si to v hivcentru mě samozřejmě nezajímá. V každém mě totiž sdělili jinou odpověď. Proto se ptám, co vlastně praví zákon nebo "správná medicínská praxe", mohuli to tak nazvat. Děkuji.

Jehla 11. 1. 2019

Uživatel: Anonym, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Děkuji za rychlou odpověď a uklidnění. Ještě se tedy zeptám, v případě, že by se člověk vážně poranil o jehlu, bylo by místo vpichu červené s viditelnou infekci?

Testování 11. 1. 2019

Uživatel: H.L., Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Děkuji za rychlou odpověď, ale chtěla bych svůj předchozí dotaz ještě upřesnit: když jste v odpovědi uvedl, že teoreticky pravděpodobnost přenosu existuje, zdali bych se v mém případě měla otestovat na HIV?

HIV infekce v manželství 11. 1. 2019

Uživatel: petr maly, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Pokud jsem se nakazil HIV od mé manželky, musíme při sexu používat nějakou protekci vzájemného přenosu, když máme vlastně tentýž kmen infekce.. ?

Přenos HIV kapkou krve do úst s poraněním 11. 1. 2019

Uživatel: H.L., Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se může virus HIV přenést tímto způsobem: Při cestování v MHD mi do obličeje jedna podivně vyhlížející paní prskla pár kapiček krve z jejích úst (cítila jsem je i na rtu a měla jsem pootevřená ústa) Mohla to být ale i krev smíchaná se slinami. K situaci totiž došlo tak, že zavrávorala a praštila se o kovovou tyč do zubů, čímž jí začala prudce téci krev. Já stála hned vedle ní a v tom okamžiku na mě prskla. Poté jsem asi za necelé 3 hodiny večeřela a přitom jsem se kousla do dásně do krve. Je možné, že virus "přežíval" 3 hodiny v ústech, a pak pronikl do krve a je tedy možné, že jsem nakažená? Mám z toho obrovský strach, protože se mi po 3 týdnech od incidentu objevily některé z příznaků primoinfekce: nebolestivé mírně zvětšené krční uzliny, bolest svalů, únava, bolest v krku, mírně zvýšená teplota a trošku rýma. Děkuji moc za odpověď!

Testy 10. 1. 2019

Uživatel: Pavel, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, prosím o radu nevím kde jít v Ostravě na veškeré testy HIV,syfilis,žloutenku C, Kapavku,Chlamydie. Před 2roky jsem byl v městské nemocnici Fifejdy přímo na venerologii tam mě lékařka odbyla že nevidí žádný výtok tak mi nic není!Takže tam už nechci jít. Před rokem jsem byl ve fakultní nemocnici tam mi byl udělán stěr na kapavku a chlamydie negativní,ale v listopadu jsem si nechal udělat krevní test u praktického lékaře a ten vyšel pozitivně,nechápu jakto když stěrem se nic nenašlo? A od té doby jsem žádné větší riziko neměl? Byl jsem přeléčen antibiotiky SUMAMED 500. Na chvilku jsem se tedy uklidnil,sex mám jen s kondomem ale pak jsem měl francouzké líbaní s neznámým klukem v baru (předtím zákrok u zubaře s krvacením a uněj sem si všiml že je kelímek na výplach od krve ale ne mojí) a zase mám velký strach ze syfilis,protože se mi něco tvoří pod jazykem něco jako vřídek. Ve zdravotním ústavu jsem byl před 4 měsíci. Mám tam znova strach jít,že mi řeknou že jsem tam moc často a neprovedou mi test! Nevím si rady prosím,kde mohu jít si nechat provést všechny testy,třeba si je i zaplatit a kolik stojí? Po jaké době se dají považovat testy na syfilis na 100% negativní a co je může ovlivnit? Prosím o pomoc kam se obrátit? DĚKUJI Pavel

Jehla 10. 1. 2019

Uživatel: Anonym, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, po vysedani z autobusu jsem si na sedačce všimla malé dírky, rychlým, letmým pohledem při chůzi k východu jsem si žádné jehly nevšimla, ani pichnuti jsem žádné necítila. Kdyby náhodu pichnuti bylo jen mírné, nepocititelné, muzu být v klidu? Moc děkuju.. V hlavě už si vymýšlím, že s mým štěstím ji tam právě někdo čerstvou narafičil ..

Dotaz 10. 1. 2019

Uživatel: Boruvka, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je možné se nechat testovat po 2 měsíců, když beru antibiotika Doxyhexal? Nejsou myslím betalaktamove.. jinak se chci zeptat, přenos je možny pouze krvi a nebo spermatem, když ale dojde k nechráněnemu styku, když partner nevyvrcholi ani mi při sexu netekla krev, tak i přesto je možný prenos? Sex byl jen jednou, část s kondomem a chvíli bohužel bez.. plus orální styk ale než ejakulace. dekuju borůvka

Aktuální počet dotazů v databázi: 8893

CSAP nove logo

Podpořte nás!

 

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

SANITKA

Mobilní testování zatím není naplánováno. Vysvětlení je tady.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 128
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

Obrázek č. 56

financuje vysílání webinářů a vývoj systému PIST

Obrázek č. 57

akreditovaný dobrovolnický program

alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126

nám přispěli novým stanem