On-line poradna

Vítejte v internetové poradně České společnosti AIDS pomoc.

Dotazy odpovídáme pouze v pracovní dny a každé téma má určenou dobu pro odpověď (24, resp. 48 nebo 72 hodin).

Dříve, než-li položíte svůj dotaz, projděte si prosím náš web www.hiv-prevence.cz. Najdete zde mnoho informací o způsobech přenosu, možných příznacích, ale i o testování a místech, kde se můžete nechat otestovat. V případě, že byste položili dotaz, na který je odpověď na uvedeném webu, je možné že jej vyhodnotíme jako duplicitní a vymažeme ho.
Děkujeme za pochopení.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Všechna témata

Zobrazeny jsou všechny otázky, které byly v poradně položeny.

Test 28. 6. 2024

Uživatel: Beata, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, pokud jsem se doma sám 3x otestovala insti HIV testy přesně dle návodu a všechny vyšly jasně negativně mohu se na tyto testy spolehnout. Riziko nákazy bylo před 8 lety a před 3 lety naposled. O HIV jsem začala uvažovat až nyní kvůli zvětšených uzlin. Děkuji

Krev 28. 6. 2024

Uživatel: Honza, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den.Včera na zahradě mi po noze lezl nějaký brouk,komár nebo nějaký hmyz nedokážu přesně říct co to bylo.Reflexně jsem do toho místa bouchnul rukou a s toho hmyzu vytekla krev na moji kůži .Může hmyz přenášet hiv?Je možné se nakazit ? Děkuji

Test 9. Tyden 27. 6. 2024

Uživatel: Zdenek, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, jsem bez štítné žlázy,5 let chron v remisi. Těžký psychosomatik.Před 67 dny sprostitutkou nechráněný pasivní orál a klasika s. 39,44 a63 dní od rizika negativni testy v unilabu a FNKV. Žádné ATB. 50 dnů od rizika viróza. Bez teploty,trochu bolest v krku,trochu hlen. Dnes 16. Den škrabaní a možná uzliny v krku,spíše to je slinná žláza, kdysi operovaná. Příznaky Návaly horka, pocení, pálení očí, těžší polykání připisuji nervum. 14. den virózy na venerologii a Sliznice zdravá, obával jsem se bílého povlaku. S Neurolem jen škrábání v krku. Nalezl jsem tu podobný případ bez virózy.-Pán test 8.týden (já 9.)od rizika se dozvěděl, že test je věrohodný.Mohu to vzít i na sebe? děkuji?

test 27. 6. 2024

Uživatel: david, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, je test 11 týdnů a 4 dny od rizika dostatečně vypovídající pro přesný výsledek ? Děkuji S přáním pěkného letního dne David

Prep proti syfilisu 27. 6. 2024

Uživatel: Petr, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, existuje něco jako Prep proti ostatním STDs ( syfilis atd.?). Děkuji

Změna přístupu ke styku u nezaléčených 26. 6. 2024

Uživatel: Tropp, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den pane doktore (ať již medicíny či práv), obracím se na Vás s takovou úvahou. Pokud u vcelku snadno léčitelného syfilisu platí až do vyléčení naprostý zákaz pohlavního styku (a může být i nařízena izolace), proč u HIV, které je nevyléčitelné neplatí do doby dosažení nulové/neinfekční virové nálože podobný zákaz či alespoň povinnost protistranu informovat? Jelikož už dnes umíme dosáhnout neinfekčního stavu, tak by pro nemocného šlo pouze o dočasné omezení, které ovšem dokáže zabránit šíření viru (nebo by alespoň vyvolalo trestněprávní následky v případě porušení). Daná úvaha vychází z mé zkušenosti, kdy jsem byl infikován po selhání ochrany dívkou, která o svém stavu věděla. Děkuji

Protilátky 26. 6. 2024

Uživatel: Buni, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, zajímalo by mě zda rychlotesty zkoumají (reaguji) na stejné protilátky jako testy prováděné z žilní krve a posílány do laboratoře. Děkuji

Primoinfekce 24. 6. 2024

Uživatel: Adam, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, je možné, aby příznaky začaly zimnicí hned druhý den po oboustrannému orálním sexu bez ejakulace? Vystřídaly se u mne snad všechny příznaky kromě vysokých teplot. Každý týden něco ubylo a přibylo. Už je to přes 40 dní a stále nejsem v pořádku. Neměly by v případě primoinfekce odeznít? A je reálná šance, že začnou příznaky první a druhý den po rizikovém kontaktu? Vyrážka formou asi šesti svědivých pupínků vzhledově jako od komára, které do 10 minut zmizely po dobu jednoho dne. Může to být i psychikou?

Vaginální uspokojení přes látku punčoch 24. 6. 2024

Uživatel: Martina, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den. Uspokojovala jsem orálnê ženu přes punčochove kalhoty. O žádném poranění v ústech nevím. Je možné, že došlo k výronu sekretu. Jak reálné je riziko nákazy?

Orální sex 24. 6. 2024

Uživatel: Nela, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, v prosinci jsem orálně uspokojila muže. “Udělal” se mi do úst a já ejakulát spolkla. Neměla jsem a ani nemám žádné zdravotní obtíže, ale přesto mě teď dohnal pocit viny a já se bojím, jestli je možnost, že bych se mohla nakazit HIV. Tou dobou jsem neměla žádné poranění v ústech, alespoň si to nepamatuji. Všude se píše, že nákaza není orálním sexem nemožná, ale dočetla jsem se v nějaké publikaci, že se vlastně ani o nikom neví, že by se nakazil pouze orálním sexem, anebo je to číslo naprosto mizivé. Jsem nyní v očekávání a čekají mě testy na pohlavní choroby a já se moc bojím, aby vše vyšlo negativní. Děkuji za odpověď.

Možnost nákazy vysvětlení 24. 6. 2024

Uživatel: MV, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Děkuji za odpověď, jen se vracím k dotazu jídla a pití, šlo mi i o přípravu studené kuchyně a pití, ne jen vařeného jídla, dekujibza odpověď.

Krev na prkénku 23. 6. 2024

Uživatel: Pavel, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, když jsem v práci chtěl jít vykonat velkou potřebu tak jsem si všiml asi třech čerstvých kapek krve na záchodovém prkénku (mohly tam být nejdéle pár minut) ty jsem následně setřel toaletním papírem a vhodil ho do záchodu. Ale při vykonávání velké potřeby jsem se svým žaludem dotkl místa na prkénku ze kterého jsem před pár okamžiky setřel čerstvou krev. Po vykonání potřeby jsem si umyl ruce ale kontakt žaludu s místem na prkénku, na kterém byla krev, jsem si uvědomil až později a asi za 3 hodiny jsem si penis umyl. Zajímal by mě tedy názor zda může dojít k infekci při kontaktu sliznice na žaludu s místem na kterém se před pár okamžiky nacházela čerstvá krev. Děkuji za odpověď.

Možnost nákazy vysvětlení 23. 6. 2024

Uživatel: MV, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, je možná nákaza následujícím způsobem? Když si objednáváte v restauraci pití nebo jídlo a člověk který vám to připravuje by byl pozitivni a poranenou ruku nebo se riznul a krev by se dostala například do jídla nebo do pití, clovek by o tom nevěděl a mel by třeba nějaké poranění v puse, kde by byla krev, je možné se takto nakazit? Děkuji za odpověď.

Chráněný sex 22. 6. 2024

Uživatel: Marek, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den , mám dotaz ohledně mého sexuálního chování Pokud použiju kondom u orálního sexu jak v pasivní tak aktivní roly a jde pouze o dráždění mého análního otvoru a zavádění prstů naslinenymi prsty od sexuálního partnera musím kvůli této události podstupovat test na pohl.choroby? Jsem myslím dost zodpovědný ale raději se zeptám Vás odborníků . Děkuji Marek.M

Ekzém 21. 6. 2024

Uživatel: Patricia, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý deň, prosim mám otázku ..často chodím plávať a v oblasti ako býva okraj nohavičiek alebo plaviek mám dlhšiu dobu akoby ekzém a trochu trhlinky na koži jemne do krvi. Ak by mi nakazený človek chytil ten okraj plaviek a mal na ruke krv a hneď nato si plavky oblečiem teda príde mi ta oblasť kde mám trhlinky do kontaktu s cudzou krvou na plavkách je riziko prenosu HIV? Ďakujem

mižná nákaza v Bazéen 21. 6. 2024

Uživatel: jurik, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Prajem dobrý deň : Chcem sa spýtať nakoľko je letná sezóna a už mám asi paranoju .Za predpokladu ak je v bazéne infikovaný jedinec a má drobnú ranu môže nakaziť iného človeka v bazéne ktorý ma tiež drobné poranenia nap. po holení alebo drobný škrabanec . ďakujem za odpoveď .

Kondomiada 20. 6. 2024

Uživatel: Taipei, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, prosím o radu,pouzijili na privátu kondom jak na orální tak vaginální sex, jsem chráněn před pohlavními nemocemi?

Strach z přenosu 20. 6. 2024

Uživatel: Jarda, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, před pár dny jsem zjistil, že si můj syn ode mě půjčil několikrát žiletku na holení. Opravdu se bojím, protože nevím jestli jsme se třeba nepořezali. Kdybych se řízl a na žiletce by zůstala kapka krve a on se 20 minut také řízl. Dočetl jsem se zde, že hiv se zničí zaschnutím. V koupelně by krev tak rychle nezaschla. Na internetu jsem se dočetl, že přenos možný je a jsou i potvrzeny přenosy touto cestou. Byl by vir mimo tělo během 20 minut i ve vlhkých podmínkách neinfekční?

Soor 20. 6. 2024

Uživatel: Albert, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, jaka je pravděpodobnost že by se objevil tzv. soor již v primoinfekci a zůstal trvala usazen na mém jazyku v řadě mnoha let?

Nuru 19. 6. 2024

Uživatel: František, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, prosím o vaší radu, rád bych jednou jedinkrát zažil nuru masáž v jednom salonu,ale bojím se pohlavních chorob,je má obava na místě? děkuji

Příznaky 19. 6. 2024

Uživatel: Radka, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, před rokem jsem měla rizikový styk, je možné abych nyní měla příznaky neuropatie? Brnění, mravenceni, pálení, občas bolest po těle, jiné příznaky nepocituji, četla jsem že neuropatie se projevuje ve pozdějším stádiu nebo je možné po skoro roce a půl tyto příznaky mít? Děkuji

Hiv na vzduchu 18. 6. 2024

Uživatel: František, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, ještě poslední reakce k minulému dotazu. Mám tedy chápat, že hiv se mimo tělo definitivně zničí zaschnutím, ale během několika minut a čím déle na vzduchu je ztrácí většinu své infekčnosti? Takže např v koupelně, kde je větší vlhkost infikovaná krev zasychá déle, ale čím déle na vzduchu je, tím více ztrácí svou infekčnost? Když jste někomu odpovídal ohledně nákazy řiznutím infikovanou žiletku v koupelně. Je zde tedy šance na nákazu, když krev tady nezasychá tak rychle? Během 15 minut zde nezaschne. Opravdu Vám děkuji

Wc 18. 6. 2024

Uživatel: Pepa, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den.Stala se mi nehorázná věc která asi není ani možná.Na toaletě ve fabrice u mušle po vykonání potřeby mi zazvonil telefon já pro něj sáhnul do kapsy a on mi spadl do mušle.Musel jsem ho vyndat otřel jsem ho umyl a stejně tak i ruce.Spadl na takové ty kostky co se dávají do mušle na plastovou síťku.Je možné se nakazit tímto způsobem?Žádné čerstvé zranění na rukou nemám jen jednu starou tečku na předloktí Děkuji za odpověď

Selftest 18. 6. 2024

Uživatel: Eva, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, dokázal by HIV insti test správně zareagovat i u jedinců, kteří jsou ve stádiu AIDS, popřípadě těsně před tímto stádiem. Děkuji za odpověď.

slabiny 18. 6. 2024

Uživatel: Johny, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den, asi v 6 tyzdni po oralnom vag styku pocitujem problemy bolestivych sliach podpazusie, slabiny krk a za usami. Nehmatam uzliny. Odide to na druhy den je bolest inde. Pri silnej fyzickej namahe sa dostavi bolest v viacerych lokalitach. Fyzicka unava potenie v noci alebo zvysena teplota nebola. Tento stav trva treti den. Moze ist po 6 tyzdni o primarnu inf hiv alebo bola nepritomna a toto sa prejavuje sekundarne. Dakujem.

Nechráněný pohlavní styk 17. 6. 2024

Uživatel: Kačka, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné, že po nechráněném pohlavním styku, nakazit HIV i když se do mě kluk neudělal. Zajdu radši na testy ale nemůžu teď vůbec v klidu fungovat. Děkuju a hezký den

Hiv na vzduchu 17. 6. 2024

Uživatel: František, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, ještě reaguji na Vaši odpověď ohledně střepů. Vydrží hiv v lepších podmínkách (ve vlhkosti, kde krev s virem tak rychle nevysychá) například i 15 minut? Někde jsem se dočetl že i několik hodin. Kde je tedy pravda? Prosím o odpověď, děkuji, hezký zbytek dne.

Střepy 16. 6. 2024

Uživatel: František, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, včera, když jsem se vracel trošku opilý z hospody se mi zamotala hlava a já upadl. Na zemi se válely střepy a já se pořezal. Byla tma a já neviděl jestli na střepech nebyla krev. Bylo po dešti, takže by krev nebyla zaschlá. Je zde riziko přenosu, pokud by krev byla na střepu třeba 20 minut?

Kondom na polovici penisu 16. 6. 2024

Uživatel: JozefB, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry deň , Mal som chránený analny sex cca asi minútu ( ja aktív) Avšak keď som vytiahol penis som zistil že mám kondom cca v polovine penisu ( mal som zakrytý žaluď a ešte kúsok nad ale proste nie cely penis ) Aká je prosím šanca na prenos HIV? Ďakujem za odpoved

Krevní obraz 16. 6. 2024

Uživatel: On, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, ukázaly by se po dlouhodobé infekci nějaké změny v absolutním počtu lymfocytů či monocytů?

Říznutí cizí žiletky 15. 6. 2024

Uživatel: Andrew, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, při uklizení cizího bytu jsem se říznul cizí žiletkou do prstu ( článku nad nehtem ). Dle pronájmu tam žiletka byla určitě 14 dní. Chtěl jsem se zeptat, zda mohlo dojít k přenosu infekční nemocí včetně žloutenky. Děkuji.

Poraneni ostrym predmetem 14. 6. 2024

Uživatel: Jan, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den, Chtel bych se zeptat jak vysoke riziko prenosu hiv je nahodne poraneni ostrym predmetem pri tankovani. Predmet se mi nepodarilo najit, v dobe kdy jsem chytnul tankovaci pistoli jsem ucitil skrabnuti. Rana je povrchova s viditelnym vpichem - nekrvaci. Po aplikaci desinfekce jsem bolest necitil, tedy predpokldadam, ze jde jen o povrchove zraneni. Je nejake riziko prenosu v pripade, ze by se jednalo o umyselne konani cloveka predemnou pripadne by se nahodne poranil take ?

Rizikové chování v minulosti 14. 6. 2024

Uživatel: Petr, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den. Prosím o informaci. V minulosti (naposledy 2 měsíce zpět, před tím cca 2 roky zpět) jsem se podílel na rizikovém sexuálním chování s mnoha potencionálně rizikovými osobami. Nedávno jsem byl na operaci, kdy jsem podstupoval endokrinologické vyšetření + předoperační vyšetření, všude mi brali krev. Teoreticky, kdybych měl v těle HIV virus, zjistilo by se to? Se zmíněným rizikovým chováním jsem skončil.

Krev v mýdle 14. 6. 2024

Uživatel: Mýdlo, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, omlouvám se za hloupý dotaz, jsem ovšem trochu paranoidní. V hospodě jsem si potřeboval umýt rty a okolí a použil jsem trochu tekutého mýdla z dávkovače. Je možný přenos HIV, pokud by v mýdle byla krev? Na dávkovači jsem si ničeho nevšiml, v ústech ani zvenku nemám krvácející ránu. Vím, že je to absurdní dotaz, ale vrtá mi to hlavou. Děkuji za Vaši odpověď.

Antibiotika 14. 6. 2024

Uživatel: Daniel, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, užívám PrEP každý den a včera jsem dostal antibiotika Ospen na anginu. Chtěl bych se zeptat zda-li mám PrEP vysadit po dobu užívání antibiotik a nebo jestli můžu PrEP společně s těmito antibiotiky užívat jako obvykle každý den a tudíž nepřerušovat užívání. Děkuji moc za odpověď

Hiv ve vlhkým podmínkách 13. 6. 2024

Uživatel: Radim, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, pročítám jsem si zde mnoho dotazů ohledně přenosu mimo tělo, ale nikde jsem se tu nedočetl jak je tomu ve vlhkým podmínkách, kde hiv nezasychá tak rychle, jako například v koupelně. Platí i zde zmiňovaných 8 minut? Děkuji za odpověď, opravdu mě to zajímá.

Neštovice 13. 6. 2024

Uživatel: Roman, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možná nákaza hiv přes pupínky neštovic. Mám 5 letého syna a dnes u nás doma byla hiv pozitivní kamarádka, která se léčí několik let a pohladila syna po tváři, kde má 4 pupínky neštovic. Také ji přátelsky objímal. Neštovice jsou akorát ve stádiu, kdy jsou většinou prasklé - otevřené. Podrbala ho i ve vlasech. Na rukách viditelně krev neměla. Je možné se takto nakazit? Mám hrozný strach. Děkuji za odpověď Roman

Uzliny 13. 6. 2024

Uživatel: Johny, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, stává se často že uzliny u HIV+ po primoinfekci se již nikdy nevrátí do své původní velikosti? Děkuji

Dotaz ohledně samotestu 12. 6. 2024

Uživatel: Alex, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, prosím Vás o zodpovězení dotazu. Dotaz je ohledně samotestování pomocí samotestu z kapky krve, či ze slin. Je možné, že nějaký test obsahuje v činidle, roztoku,případně v testovacím proužku virus HIV? Je možné se při kontaktu otevřené rány s činidlem/roztokem/testovacím proužkem či jinou součástí testu nakazit HIV (pokud testovaná krev byla negativni). Děkuji za odpověď.

Nákaza voda 11. 6. 2024

Uživatel: Martina, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, ráda bych se zeptala, když má žena menstruaci a koupe se bud v bazenech nebo v moři, kde by byl nekdo například zraněný a nakažený a tekla by mu krev, je mozna timto způsobem nakaza? Děkuji

Aktuální počet dotazů v databázi: 14754

Obrázek č. 240
Obrázek č. 206

Kdy a kde testujeme

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Podcast Život plus
obrazek PrEPPoint

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s lektorem . Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořte nás!

 

ČT podporuje ČSAP

Obrázek č. 190
Obrázek č. 195

Česká společnost AIDS pomoc, z. s. je s projektem „Vznik a rozvoj Národní asociace pacientských organizací (NAPO)“ příjemcem grantu z fondů EHP2014–2021 v rámci programu Zdraví. Cílem projektu je posílení role pacientů a pozice pacientských organizací ve zdravotnickém sektoru. NAPO je při realizaci projektu vůči ČSAP z pozici partnera. Více informací o aktivitách NAPO najdete na www.silapacientu.cz.

Obrázek č. 142
Obrázek č. 186
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 154
Obrázek č. 224

Program pomoci uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, prevence a léčba HIV/AIDS) na území hl. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost
a na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, preve-
nce a léčba HIV/AIDS) na území l. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 132

podporuje činnost Domu světla

Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

podpora regionálních checkpointů

Obrázek č. 204
Obrázek č. 228
Obrázek č. 229
Obrázek č. 231
Obrázek č. 233
Obrázek č. 208
Obrázek č. 202
alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Obrázek č. 212