On-line poradna

Vítejte v internetové poradně České společnosti AIDS pomoc.

Dotazy odpovídáme pouze v pracovní dny a každé téma má určenou dobu pro odpověď (24, resp. 48 nebo 72 hodin).

Dříve, než-li položíte svůj dotaz, projděte si prosím náš web www.hiv-prevence.cz. Najdete zde mnoho informací o způsobech přenosu, možných příznacích, ale i o testování a místech, kde se můžete nechat otestovat. V případě, že byste položili dotaz, na který je odpověď na uvedeném webu, je možné že jej vyhodnotíme jako duplicitní a vymažeme ho.
Děkujeme za pochopení.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Všechna témata

Zobrazeny jsou všechny otázky, které byly v poradně položeny.

Mluvím pouze anglicky vs hiv centrum 3. 4. 2019

Uživatel: PeterMattel, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Dobrý den, jestliže jsem cizinec, hovořící pouze anglicky (mám ovšem veřejné zdravotní pojištění), může mě doktor v hiv centru odmítnout léčit s tím, že nemluvím česky? Nebo jsem povinen objednat překladatele? Jak je to? Děkuji.

Možné příznaky primoinfekce 3. 4. 2019

Uživatel: rosta, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, mám dotaz, jestli v případě primoinfekce může horečka trvat pouze jeden den. Respektive, zhruba dva týdny po riziku jsem dostal horečku, kterou provázelo zvracení. Přes noc mi horečka spadla a dále se už třetí den teplota drží na 37 stupních a méně. Jediným dalším příznakem je nechutenství a občasné bolesti žaludku. Vyrážky, bolest při polykání ani zvětšení mízních uzlin nepociťuji. Přesto mi není úplně ideálně, ale nevím, jestli to nedělá stres z případného nakažení. Riziko by nemělo být nijak velké. Jednalo se o nechráněný pohlavní styk s dívkou, kterou jsem znal. Přesto se bojím a nevím, jestli se mám strachovat či je to zbytečné.

Testování HIV v těhotenství 3. 4. 2019

Uživatel: Iva, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, již 7 let užívám kortikoidy na léčbu štítné žlázy. Je možné aby testy hiv při screeningovém vyšetření v těhotenství byly falešně negativní? Případné riziko bylo cca před 9 lety. Moc děkuji za odpověď.

Zvetseni uzlin 3. 4. 2019

Uživatel: Dan, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den, mam dotaz ohledne zvetseni trislenych uzlin v primoinfekci. Citim v oblasti trisel neurcite bolesti. Nedokazu lokalizovat presne misto. Jsem hubeny postavy. Avsak pri hmatove kontrole pri vetsim zatlaceni citim male boulicky pod kuzi v trislech. Asi ne vetsi nez 1cm. Zdureni uzlin vsak neni viditelne. Zduri se uzliny viditelne? Jak se mohou uzliny v trislech zvetsit? V podpazi ani na krku zvetseni uzlin nevnimam. Dekuji

5 let bez horecky 3. 4. 2019

Uživatel: Milan, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den. Je mozne být 5,5 roku infikovan hiv a nemit příznaky v podobě horeček? Za tu dobu jsem měl horečku jen jednou a to 15 měsíců po riziku. Kazdy rok mam cca 2 az 3 virozy ale bez horecky. (bolest v krku, rýma, kašel) Na bezpl. tel. lince říkají že nemoc propuka po cca 4 letech a byval bych často nemocny. a horecka by se dostavila

riziko přenosu - pep 2. 4. 2019

Uživatel: Tom, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, cca před deseti hodinami jsem měl anální styk s mužem - pasivní role. Před zasunutím mi anální otvor navlhčil svým prejakulátem a slinami. Poté proběhla soulož s nepoškozeným kondomem s vyvrcholením mimo anální otvor. Můj dotaz zní, jak je toto rizikové, když se prejakulát nejspíše dostal při zasouvání spolu se slinami do análního otvoru. Mám si nechat předepsat profylaxi, děkuji.

Extrakce zubu 2. 4. 2019

Uživatel: Petr, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je možnost nákazy když mi byl v pondělí vytržen zub a v pátek jsem do úst vložil předmět u kterého existuje možnost že hodinu před tím na něm mohlo být sperma nebo sliny od nakažené osoby?

Výsledky testu 2. 4. 2019

Uživatel: Honza, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den. Před cca 5 měsíci jsem měl nechraneny pohlavní styk s náhodnou dívkou. Poté jsem si našel asi za měsíc partnerku s kterou jsem doteď, kterou jsem však varoval že si nejsem jistý ohledně svého zdraví. I přesto byla pro aby jsme žili nechraneny sexuální život. Zašli jsme si po dvou měsících pro jistotu na testy (ona po dvou měsících já asi po sedmi) které vyšli negativní na všechno. Chci se zeptat jestli není možné že by mohlo mít vliv na výsledky testů například to že jsme měli s přítelkyní den pred testy nechráněny pohlavní styk? Mohu se na testování 100% spolehnout? Kolega který nám sděloval výsledky testů říkal že si můžeme být jisti že jsme negativní. Děkuji.

Test hiv 2. 4. 2019

Uživatel: Radek, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den a musi se test po 3mesicich opakovat na hiv kdyz nebylo zadne riziko dekuji za odpoved Prosim vas vsude kde se necham testovat jsou testy na hiv spolehlivy Pardubicky kraj mesto chrudim kde se nechat testovat

Riziko nákazy 2. 4. 2019

Uživatel: Anonym, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, jsem 4 týdny po nechráněném pohlavním styku, přítel se do mě neudělal. Tento 4. týden mi začlo bolet v krku při polykání, jiné obtíže nejsou. Jaké je riziko nákazy HIV?

3 či 6 mesiacov 2. 4. 2019

Uživatel: Peter, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

dobrý večer, chcel som sa opýtať prečo sa niekde píše 3mesiace a niekde 6 mesiacov na test hiv. Ja osobne som bol asi 4 mesiace od nechráneného styku negativny a teraz nevím čomu veriť. ďakujem pekne Petr dobre ma tá informácia zmiatlo, pretože mám rodinu a rád by som začal spať so ženou bez ochrany. Tiež nerozumiem, ako je to s liekmi? či som to pochopil po 3 mesiacoch je jedno čo som bral za lieky? keď som bol na teste v 4 mesiacoch? ako antibiotika, lieky na tlak a pod. ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň Peter

Ockovani proroti zloutence 2. 4. 2019

Uživatel: Jarek, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den. Na test na HIV jsem sel po 10 tydnech od riz. sexu. V tomto obdobi jsem byl ockovany proti zloutence. Muze byt test ovlivneny timto ockovanim? Dekuji

Ock. proti zloutence 2. 4. 2019

Uživatel: Karel, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den. Na test hiv jsem byl 10 tydnu po riziku. Mezitim jsem byl ockovan proti zloutence. Nemohlo byt testovani ovlivneno ockovanim? Test tehdy vysel negativni. Ted nekolik let po riziku jsem sel na test znova ale uzival jsem 2 tydny pred testem Imudon Neo na posileni imunity. Nemůže to ovlivnit testovanou krev?

Test? 2. 4. 2019

Uživatel: Honza, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den je nutné pokud člověk masturbuje sám sebe, ale na pár vteřin se dotkl pochvy na povrchu a po té opět masturboval do vyvrcholení jít i tak na test HIV? Penis byl držen ve střední části. Zalud byl chráněn predkozkou. Nic víc nebylo. Honza

3 či 6 miesacov 1. 4. 2019

Uživatel: Peter, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

dobrý večer, chcel som sa opýtať prečo sa niekde píše 3mesiace a niekde 6 mesiacov na test hiv. Ja osobne som bol asi 4 mesiace od nechráneného styku negativny a teraz nevím čomu veriť. ďakujem pekne Petr

Krev 1. 4. 2019

Uživatel: Filípek, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den.Jsou dva kluci a perou se,válejí se po zemi a oba si odřou loket.Hiv pozitivní si otře loket o zdravého.Řekněme že se do rány zdravého dostanou cca 4 až 6 kapek krve nemocného.Je velká šance že se zdraví kluk nakazí?Nebo jak moc je virus HIV nakažlivý?

Fixa špička 1. 4. 2019

Uživatel: Jana, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý večer chtel bych se zeptat jestli dochází k přenosu viru hiv fixou špičkou,protoze me spoluzak pokreslil ze srandy na krk a vsiml jsem si ze je na spicce krev.

přenos nákazy krví 1. 4. 2019

Uživatel: johan, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

na prkénku véce byla krev, kterou jsem otřel rukou. mohl jsem se nakazit, pokud by v krvi byl hiv

Přenos při pití z láhve 1. 4. 2019

Uživatel: Franz, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Hezky den, chtěl bych se zeptat na tuto situaci. Vzal jsem si svoji plastovou láhev vody a šel si sednout do jiné místnosti, kde byly i jiné plastové lahve s vodou. Nevím jestli jsem se náhodu nenapil z jiné lahve. Jsem si na 100 % jistý, ze ne. Nicmene bych se chtěl zeptat zdali je možný přenos HIV pokud by na nějaké z otevřených láhvi byla v místě hrdla potenciálně krev?i když toho bych si asi všiml. Každý máme v ústech asi nějakou ranku - ja jednu zrovna maličkou mám na vnitřní straně rtu. Děkuji.

Dotyk objasnění 1. 4. 2019

Uživatel: Ona, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Nejsem si úplně jistá, jestli se náhodou nedotkla i mých prstů. Bylo by možné nakazit se, pokud by mezi dotykem osoby a dotykem prstem utekly necelé dvě minuty?

Dotyk 1. 4. 2019

Uživatel: Ona, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Zdravím, dnes se mě dotkla neznámá osoba na předloktí a hned po té jsem šla na záchod a když jsem se otírala, toaletní papír se protrhnul zrovna u vagíny a já se jí dotkla prstem.Je možná nákaza touto cestou?

Přenos AIDS/HIV 1. 4. 2019

Uživatel: Anonym, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Lze získat AIDS/HIV po styku, když ani jeden partner nakažen není? Je možné se takto nakazit?

Test 1. 4. 2019

Uživatel: no name, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den jsou spolehlive testy na syfilis kapavku a chlamidie po 6 tydnech od rizika provadene ve Velke Britanii rozborem krvi? Zadne priznaky nebyli imunita v poradku. Dekuji za vas cas a odpoved.

Přenos HIV 1. 4. 2019

Uživatel: Jan, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, jak velké je ryziko k přenosu HIV pokud je partnerka pozitivní a já mám ranku na rtu a orálně i uspokoji? A jak je to u ranky na prstu ( říznutí nožem) a "prstění" (opět partnerka HIV+), je nějaké ryziko? Děkuji

Riziko nakazy 1. 4. 2019

Uživatel: Karel, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den. Jak velke riziko nakazy hiv je pri nechranenem sexu (oralnim-oboustranym. vagin., ANALNIM) se zenou pokud nemam žádné zraneni? Je dostacujici jeden test krve v laboratori po 70 dnech. Dekuji

Přenos na wc? 1. 4. 2019

Uživatel: Týna, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je možný přenos HIV v následující situaci? Na jedné akci jsem šla na wc, bylo tam sero, tak jsem si zprvu nevsimla, ze zena prede mnou nesplachla toaletu. Pri splachovani jsem si vsimla, ze mela menstruaci a ze je v toalete krev. Bylo by mozne se takto nakazit, kdyby obsah toalety vystrikl a dostal se na sliznici genitalu? Dekuji za odpoved.

Vstupní prohlídka 1. 4. 2019

Uživatel: Honza, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Dobrý den , mám dotaz , jsem hiv pozitivní a v práci jsem dostal , ze mám přinést své záznamy od doktora kvůli vstupní prohlídce. Tak se ptám , jestli moje doktorka tam přiloží i můj status o pozitivite. Vím , ze zaměstnavatel nemá právo se dozvědět o tom ze jsem pozitivní, je to pravda ? Děkuji

Plivanec s krví 31. 3. 2019

Uživatel: ALENA, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, dneska jsem si sedla na lavičku, kde hned vedle mě byl sopel nebo plivanec (dřív jsem neviděla) s asi tak kapičkou krve. Asi jsem se toho nedotkla, na ruce mám ale dva dny sedřenou kůži. Pokud bych se toho dotkla, hrozila by mi nákaza? Ruce jsem si umyla až po příchodu domů.

Přenos HIV oční sliznicí 31. 3. 2019

Uživatel: Marek, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na mel rizikové chovalní. Byl jsem ve veřejném bazénu. V místnosti pro oschnutí jsem si ma zdi všiml většiho množství krve tak cca 10x10cm (zřejmě si někdo o zeď strhl pupínek). Jenže v mistnosti bylo take umyvadlo ve kterem jsem si já bohuzel jeste nez jsem zaznamenal krev na zdi omýval obličej a o jelikož mě pálili oči od chloru, tak jsem si je vyplachl a nekolikrat konecky prstu promnul v miste sliznice. Ted mam obrovsky strach, ze clovek co zanechal krev na zdi si mohl v umyvadle omyvat ránu a na umyvadlove baterii tak zanechat krev, kterou jsem si ja zanesl do oka. Baterii me nenapadlo pred pouzitim prohlizet (takovou chybu uz neudelam). Bojim se, ze rukojet baterie mohla byt od krve. Jedna se o velke riziko? Nasel jsme zde, ze pres ocni sliznici bohuzel asi ano :( doporucili byste mi tes na HIV? Je znam obdobny prenos touto cestou? Dekuji, nemohu se od tohoto incidentu vubec vratit do bezneho zivota

Vyrazka, lymyfaticke uzliny a paleni zahy 31. 3. 2019

Uživatel: Lord, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den, mel bych dotaz.Na zacatku tohoto mes. jsem mel nechraneny sex, kdy probehla souloz do pochvy, hluboky oralni sex a libani. Byli jsme oplily a tudiz si uz nepamatuji jestli probehl i analni sex. Den po sexu se mi na tele konkretne na trupu objevila vyrazka ,ktera trvala pres dva tydny a pote mastickou elocom vyrazka vymizela. Tyden po sexu jsem si vsiml zvetsene lymfaticke uzliny na krku( mam tam na pohmat tvrdou bouli),ktera me obcas boli takovou tupou bolesti. Obcas me boli i v podpazi a trislech( v podpazi a trislech nevim jak se da poznat zvetsene uzliny), tento stav trva jiz 3 tydny. Po dvou tydnech od sexu me zacala palit zaha, kdy mam temer cely den palcivou bolest na prsou at snim co snim a dvakt jsem myslel ze mam infarkt pro nesnesitelnou bolest na srdci. Mam temer porad sucho v krku, delaji se mi cepy, budim se v noci a casto se v noci potim. Tento stav trva jiz dva tydny. Nejvyssi teplotu jsem mel dva tydny po sexu 37.5 asi cely den jinak stale 36.8. A jsem dost casto unaveny kdy i v praci nejsem pro unavu schopny neco delat. Otazka je jak dlouho jsou zvetsene uzliny ,pripadle jak dlouho trva asi zanet jicnu ktery nejspis mam u hiv? Staci tyto priznaky pro hiv, kdy zvetsene lymfaticte uzliny a zanet jicnu jsou nejcastesi priznaky hiv? Jeste bych se chtel zeptat jestli je dulezite rikat doktorce ze temto stavum predchazel nechraneny sex aby se zamerila i na moznost hiv nebo se nechat vysetrit podle jejiho uvazeni? Predem dekuji za odpovedi.

Odmitnuti u lekare 30. 3. 2019

Uživatel: Jiri, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Dobry den, jsem nedavno diagnostikovan jako HIV+, zahajil jsem lecbu, se vsim se nejak vice ci mene uspesne vyrovnavam. Nemam praktickeho lekare, protoze jsem pres 20 let nebyl nemocny a nepotreboval jsem ho. Nyni jsem se chtel tedy k praktickemu lekari prihlasit a zkusil jsem to na poliklinice ve Spalene, protoze tam jsem kdysi jeste jako student chodil a mel tam kartu. Rekl jsem, ze jsem HIV pozitivni a bylo mi sdeleno, ze me tam prijmout nemohou, ze na to nejsou zarizeni. Neni toto diskriminace? Skutecne jsou nejake ordinace "na to zarizene" a nektere ne? Nedejboze, kdyz je to polyklinika. Mohu se nejak branit? Nastesti muj lekar z AIDS centra mi doporucil jineho praktickeho lekare, ktery me bez problemu prijal. Jde mi ted spis o princip a neda mi to spat. Mohu v tom neco podniknout, aby ve Spalene zmenili nazor? Nebo na to maji pravo? Anebo to mam proste pustit z hlavy? Moc dekuji za odpoved.

Koitalni petting prsty 30. 3. 2019

Uživatel: Pavel, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobry den, jak by šla zhodnotit míra ryzika přenosu HIV, syfilis či hepatitis při aktu kdy došlo k uspokojení ženy prsty uvnitř vaginy. Na prstech nekrvacejici záděr či prasklá kůže... přenos ze ženy ma muže.. Děkuji

Léky 29. 3. 2019

Uživatel: Filípek, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Mohou energetické nápoje tlumit účinky léků proti hiv?

Přenos HIV 29. 3. 2019

Uživatel: H., Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, mohla bych se zeptat ohledně možného přenosu HIV, zda je případně více infekční cizí krev v puse nebo sperma v puse. Zajímala by mě propustnost neporušené sliznice v ústech. Děkuji za odpověď. H.

Prep po masturbaci 29. 3. 2019

Uživatel: Roman, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den je možné dostat dnes Prep když jsem včera masturboval před ženou, kterou jsem jen na chvilku pohladil po vagine a pak tou rukou jsem uchopil penis a masturboval až vyvrcholení. Myslím si, že jsem ho držel převážně na kůži, ale co když jsem se dotkl žaludu nevim. Psala, že nebyla vlhká . Moc děkuji za odpověď.

Testovani 29. 3. 2019

Uživatel: Jana, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobry den pane doktore Prochazko, chtela bych se zeptat jestli test po rizikovem styku 53 dni je spolehlivy? Vim ze nejdriv se ma jit 2 mesice od rizika ale uz jsem to nemohla vydrzet. Atb ani kortykoidy jsem nebrala priznaky taky zadne nebyli. Popripade jak velkou roli hraje ten tyden co schazi do tech dvou mesicu? Dekuji za odpoved

On PrEP 28. 3. 2019

Uživatel: Filip, Téma: Právní poradna v oblasti HIV a AIDS

Dobrý den,prosím o vysvětlení. Jeden kluk se kterým si píšú na seznamce má napsáno že je HIV negatuvni / on PrEP . Mám to chápat že je nakažený HIV a beré léky nebo bere něco preventivně proti HIV nákaze ?.Děkuji

Podání ruky s oděrkou 28. 3. 2019

Uživatel: Dobromila, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, může se HIV přenést, když si s někým podám ruku a budu na ní mít oděrku? A případně, pokud by ji měl i ten druhý?

Masturbace 28. 3. 2019

Uživatel: Roman, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den je možný přenos HIV pokud jsem ženě pohladil na povrchu vaginu cca 5 sekund a po sleze jsem si masturboval penis? Vlhkost jsem na prstech necítil. Roman

Je možné se takto nakazit? 28. 3. 2019

Uživatel: Otazka, Téma: Způsoby přenosu a příznaky, rizikové chování

Dobrý den, je mozne se nakazit když krev nebo sekrety s hiv jsou na nějaké věci v normální teplotě a několik dnů pozdeji osoba dotkne se sliznici popouziti této věci? Jaká je pravděpodobnost že ten vir zahynul? Děkuji za odpověď.

Aktuální počet dotazů v databázi: 9389

Obrázek č. 138

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

SANITKA

PRAHA - Anděl, pěší zóna u Alberta
úterý 30.04., 16:00 → 19:00 hod.
2 sanitky - větší kapacita testování

PRAHA - I. P. Pavlova
Tylovo náměstí, nedaleko tramvají
čtvrtek 09.05., 16:00 → 19:00 hod.

ČESKÁ TŘEBOVÁ, Staré náměstí
úterý 14.05., 10:00 → 12:00 hod.

LITOMYŠL, Smetanovo náměstí
úterý 14.05., 13:00 → 15:00 hod.

VYSOKÉ MÝTO, Náměstí P. Otakara II
úterý 14.05., 16:00 → 18:00 hod

PRAHA - Letná, běh FUN and RUN
sobota 18.05.,11:00 → 16:30 hod.
2 sanitky - větší kapacita testování

PRAHA - Anděl, pěší zóna u Alberta
úterý 28.05., 16:00 → 19:00 hod.
2 sanitky - větší kapacita testování

Jízdní řád sanitek naleznete zde.

Podpořte nás!

 

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 133
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

abbvie

Obrázek č. 132
Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

Obrázek č. 56

financuje vysílání webinářů a vývoj systému PIST

Obrázek č. 57

akreditovaný dobrovolnický program

alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126

nám přispěli novým stanem

Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.