On-line poradna

Vítejte v internetové poradně České společnosti AIDS pomoc.

Dotazy odpovídáme pouze v pracovní dny a každé téma má určenou dobu pro odpověď (24, resp. 48 nebo 72 hodin).

Dříve, než-li položíte svůj dotaz, projděte si prosím náš web www.hiv-prevence.cz. Najdete zde mnoho informací o způsobech přenosu, možných příznacích, ale i o testování a místech, kde se můžete nechat otestovat. V případě, že byste položili dotaz, na který je odpověď na uvedeném webu, je možné že jej vyhodnotíme jako duplicitní a vymažeme ho.
Děkujeme za pochopení.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Všechna témata

Zobrazeny jsou všechny otázky, které byly v poradně položeny.

riziko 19. 4. 2024

Uživatel: Bojím IV, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dík za odpověď ohledně použitého kelímku u zubaře...., nicméně formulace "přenos není příliš pravděpodobný" říká, že určitá zlá možnost tu je. Když uvážíte, že předchozí pacient měl jistě pusu od krve...a já měla též zubařské krvavé výkony v ústech.., nezbývá než doufat, že předchozí pacient nebyl nositelem. Tenhle virus ničí životy i jinak, zkazil mi mládí, neboť kvůli obavám jsem prožila život jako mniška....a nechala si zkazit zuby, protože riziko u zubaře existuje (zubař je taky jen člověk a může dojít k přehmatům). Hlavní je, aby se konečně něco ve výzkumu pohnulo..., což se neděje. Vždyť dodnes si medicína neví rady ani s rýmou....

Test ve stádiu AIDS 19. 4. 2024

Uživatel: Ján, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý deň, ako zistíte, či mám HIV, ak som už v štádiu AIDS a prídem k vám na rýchlotest. Test už v štádiu AIDS vychádza negatívne, takže budete hľadať inú príčinu? Ako sa vo všeobecnosti zvyknú diagnostikovať ľudia v tomto štádiu?

Mohlo sa stať ? 18. 4. 2024

Uživatel: Dotaz2016, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Zdravím . V roku 2016 som mal nechránený orálny styk s chlapom . Pravidelne chodím k obvodnému lekárovi na preventívne prehliadky a rovnako raz som bol na hematologii. Je tu možnosť že by sa doteraz neprišlo na výskyt HIV v mojom tele ? Vďaka

Vkaz pro MUDr. Cingera 18. 4. 2024

Uživatel: Bojím III, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Můj dotaz zněl takto: U zubaře jsem si vykloktala z kelímku, který zdr. sestra zapomněla vyměnit. (Zbyla tam tedy voda použitá předchozím pacientem.) Takže teď mám strach. Jak velké je to nebezpečí ?

Testování - negativní výsledek ale nějaká hodnota vyšla 17. 4. 2024

Uživatel: Testovaná, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, skoro před 3 lety mě bývalý přítel podváděl. Po skoro třech letech jsem se nechala otestovat a výsledek vyšel negativní. Hodnota ale vyšla 0,06. Můžete mi prosím vysvětlit co to znamená? Nemůže to znamenat, že jsem se nakazila třeba teď nedávno (ale žádné rizikové chování neproběhlo, takže asi nebylo jak se nakazit) a až teď nějaké hodnoty vyplývají na povrch? K doktorce jdu ve středu, ale raději se zeptám už teď a tady. Testování proběhlo normálně jako samoplátce v laboratoři. Je tedy výsledek NEGATIVNÍ spolehlivý i když je hodnota 0,06? A jaká je mez pro ty hodnoty? Nad jakou hodnotu už je člověk pozitivní? Děkuji moc za odpověď.

Spolehlivost testů po 3 měsících 16. 4. 2024

Uživatel: Jana, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den. Je v dnešní době možné, aby testy byly po třech měsících falešně negativní? Může nastat situace, že člověk má po třech měsících negativní test, a potom mu třeba po roce nebo po dvou HIV najdou, i když mezitím neměl žádné další riziko?

Otazka 16. 4. 2024

Uživatel: Lili, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den je možný se nakazit přes odběr krve,když se bral vzorek,potom se vyhodila injekční stříkačka do kontejneru a potom se to zalepili vatovým tamponem,ale ,kdyby tam byl nějaký zbytek krve na tom kontinentu? Děkuji.

Výtok z penisu po sexu, zmizel výtok 15. 4. 2024

Uživatel: Filip, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Ve čtvrtek večer jsem měl orální s. bez kondomu a líbal jsem se s neznámou(úlet). Za 1,5dne v So dopo mi vytekla hustčí bíložlutá tekutina když jsem na žalud přitlačil tak 1kapka při každé návštěvě toalety do neděleDnes v Po když mačkám nic. Akorst začalo mi od dnes dost bolet v krku při polykání a jazyk jsem měl bělejší než obvykle Piji vcelku pivo a sladký nápoje dnes jsem omezil.Když výtok který se objevil po 1,5dne sexu a po 2 dnech vymizel, souvisí to s kapavkou nebo chlamydiemi? Nechci brát krev a nebo zažít výtěr. Nebo výtok nemůže být jen tak a pak hned zmizet. Zhruba již před 14dny po změně času jsem při lezení měl v puse sladkou chuť, nyní už ne, zda to spolu nějak souvisí. Děkuji

HIV test po jednom a 3 měsících a 3 týdnech 15. 4. 2024

Uživatel: Anonym, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli negativní výsledek testu na HIV jeden měsíc, a potom tři měsíce a tři týdny po riziku metodou ELISA lze brát jako průkazný, nebo jestli doporučujete zkusit test ještě jednou, třeba po šesti měsících, pro vyloučení anomálie.

Dotaz 15. 4. 2024

Uživatel: Aaaa, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, tři měsíce zpět jsem měla chráněný vaginální sex (kondom), přesto jsem ale nervózní, jestli mohl přenos HIV projít. A jestli ano, jaká by byla pravděpodobnost. Není to tak, že bych si myslela, že partner je pozitivní, ale přesto by mě zajímal váš názor. Děkuji.

u zubaře 15. 4. 2024

Uživatel: Bojhím II, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Před pár dny jsem Vám odeslala svou dotaz ohledně použitého kelímku na vypláchnutí úst u zubaře (sestra ho zapomněla vyměnit, a já ho použila). Píšete v záhlaví, že všechny dotazy budou zveřejněny.....Můj ale není...., připadá Vám tak banální ? Ale prosím, myslete na to, že člověk se bojí....a ne každý má tu genovou prima-mutaci CCR, takže může vše brát s nadhledem.....

Test 14. 4. 2024

Uživatel: Magda, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Vážený pane doktore, co vlastně zjišťuje žilní test, který je dělaný u vás v domě světla? Reaguje na protilátky, zkoumá virovou nálož anebo zjišťujete nějaký nově vzniklý protein? Děkuji vám

Sperma na rtu 14. 4. 2024

Uživatel: Pavel, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, měl jsem sexuální styk s kamarádem. Měli jsme orální sex (vzájemný), rimming (on mě) a pak také anální styk. Anální sty,k kdy já jsem byl v roli pasivního a on v roli aktivního s kondomem a lubrikantem. Při jeho vyvrcholení došlo ke kontaktu jeho sperma s mým penisem a k mé smůle i s mám rtem a jazykem kde se dostala jedna kapka jeho ejakulátu. Vše jsem rychle setřel kapesníkem. Kamarád říkal, že na testech byl v říjnu 2023 a vše bylo negativní. Já beru v denní režimu PrEP už od září 2023. Je možné, že bych se mohl nakazit? Mám zajít k doktorce a nechat si napsat PEP? Děkuji za odpověď.

Zaslání domácích testů na HIV 14. 4. 2024

Uživatel: Jana, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je zaslání domácího testu na HIV diskrétní? Či je na balíčku název společnosti nebo ne. Děkuji.

Kdy jít na testy. 13. 4. 2024

Uživatel: Dotaz, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, je možné že by se virus HIV mohl přenášet i z polibků, tedy slinami? Pokud ne, jsem zhruba 2 měsíce a nějakých 16 dní po rizikovém styku, mám tedy počkat a nebo mohu jít na test na odběrové místo už teď. Na některý zdrojích bylo psáno že minimální doba je 2 měsíce co už u mě proběhlo. Na samotest je podle všeho potřeba delší inkubační doba ale ten si já dělat nechci. V městě kde si chci dělat test budou odběry 17.4. což už tedy bude nějaké 2 měsíce a 19 dní od rizikového styku. Děkuji za odpověď.

Otázka 11. 4. 2024

Uživatel: Lu, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den měla jsem sex s mužem na drogách a on vytáhl vibrátory umyli jsme je pouze vlažnou vodou mohla bych přes ně dostat HIV nebo C nevím zdali a kde je použil...nikdy dřív jsem to neudělala

Protilátky 11. 4. 2024

Uživatel: Dotaz, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, kdy vymizí protilátky z těla v případě HIV+. Děkuji

Sex s HIV+ undetectable 11. 4. 2024

Uživatel: Milan, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobry den, planuji mit sex s partnerem ktery je HIV+, a je 4 roky HIV+ na nule. Jsem HIV-. Jedna se o analni styk ve kterem jsem ja aktivni (jaem taky muz). Musim brat PrEP a nebo to neni nutne? A kdyz jo, doufam ze on-demand davkovani pred tim stykem ochrani? Dekuji moc na odpovedi!

Spolehlivost testu 11. 4. 2024

Uživatel: Tonik, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, mohlo by se stát, že rychlotest nezachytí pozitivního člověka po více než 2 letech od rizikového styku? Byl jsem u vás opakovaně a pokaždé negativní, ale co když se mi netvoří protilátky?

Ochranný pohlavní styk s kondomem v době špinění. 11. 4. 2024

Uživatel: Tonda, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, je možné se nakazit HIV během menstruačního období i za použití kondomu? Děkuji za odpověď.

Krev v salátu 9. 4. 2024

Uživatel: anonym, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. O víkendu jsem si v restauraci dávala Caesar salát, a v průběhu jídla jsem si na kousku salátu všimla takové načervenalé skvrnky, která doufám že nic nebyla, ale když nad tím zpětně přemýšlím, tak se bojím jestli to nemohla být třeba i kapička krve. Tento kousek jsem dala bokem a nejedla, ale nevím jestli to nemohlo být i jinde. V puse žádnou otevřenou ranku nemám. Myslíte, že mohu být klidná a riziko zde není? Věřím tomu že by v žádné restauraci takové jídlo kuchař nevydal, ale bohužel se té myšlenky nemůžu zbavit a bojím se.

Podpora pri detekci HIV 9. 4. 2024

Uživatel: B., Téma: Poradna pro rodinné příslušníky a osoby blízké HIV+

Dobry den, jakou konkretni pomoc je prosim mozne poskytnout osobe, ktera je presvedcena, ze je HIV pozitivni, nema vsak oficialne potvrzeno (v prubehu 4 mesicu cca 7 negativnich testu, ale pohlavni kontakt s pravdepodobne nakazenou osobou, po kontaktu subjektivne vnimane priznaky HIV)? Aktualne odmita jit na dalsi testy (i pri negativite by pravdepodobne nebyl vysledek akceptovan), odmita navstevu psychologa, psychiatra, zaroven velke uzkosti, deprese a sebevrazedne myslenky. K pripadne lecbe po pozitivnim testu je skepticka, ztotoznovani s nejhorsim prubehem a reakci na leky. Jak muze okoli zasahnout? Moc dekuji.

Uzliny 9. 4. 2024

Uživatel: Petr, Téma: Ostatní dotazy, připomínky a podněty

Dobrý den, mám uzliny zvětšené po celém těle už velmi dlouho dobu (řadu let). Rychlotest na HIV provedený v Ostravě mi vyšel negativní. Prý mám příčinu hledat jinde. Riziko nákazy bylo před několika lety. Co mám teď dělat? Doporučujete mi abych si zašel na testy ještě jednou? Vážím si vašich rad.

Sex 8. 4. 2024

Uživatel: Pami, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den , mal som sex s neznamim chalanom cely cas s kondomom . Pred koncom mi ho stiahol a ja som si to nevsimol . Vnikol som do neho este asi 5x a hned ako som si vsimol ze som bez kondomu tak som prestal . Moze za taky kratky cas prist k pripadbej nakaze HIV ?

Možná infekce 8. 4. 2024

Uživatel: Jenda, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobry den, potřeboval bych se informovat. Situace je taková ze jsem na začátku nového vztahu. Dřív cca 3-4 měsíce jsem měl známost jak se dnes říká - kamarádka s výhodami ale jednalo se čisté jen o orální zkušenost. Osobu jinak znám delší dobu cca 6-7 let, a teď v únoru jsem prodělal angínu, bez horečky, žádné příznaky. Je na místě mít obavy? Jinak normální pohlavní styk několik měsíců praktikuji s ochranou. Děkuji za odpověď

Saxenda možnosti užívání 8. 4. 2024

Uživatel: Roman, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zdali při injekční léčbě Vocabria a Rekambys lze užívat souběžně injekční přípravek liraglutid (Saxenda) ? Zdali to nějak nemůže narušit účinek, v příbalovém letáku jsem nic nenašel ale pro jistotu se zeptám. Děkuji

3xb 8. 4. 2024

Uživatel: 3xb, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Chcel by som sa opýtať ak som mal orálny sex že som dráždil jemne jazykom ale nie uplne dnu ale len z vonku alebo bradou dievča možno 5 minút na druhý deň ráno som pocítoval pri ležani alebo sedení mrvenie nôh a v noci mi to nedá spat ale keď chodím už to je lepšie a nohy su take ľahšie a občas som taký malátny tak môže s tým byt niečo spojené celkom sa toho bojím.

Dotaz na přenos syfilis 8. 4. 2024

Uživatel: Xavier, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, četl jsem několik článků ohledně syfilis, ale nikde nejsou jednotné informace. Chtě jsem se zeptat, zda se syfilis přenáší při pohl. styku pouze prostřednictvím vředu, který se vytvoří v primární fázi, nebo zda se syfilis může přenášet při pohl. styku i když nakažený člověk již vřed nemá.

HIV+ - nechráněný sex a aktuální právní rámec 8. 4. 2024

Uživatel: Ferda, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den. Jak je to, prosím, v současnosti s možnou "trestností", když jsem HIV+ (samozřejmě pod léčbou, s pravidelným testováním a nulovou virovou náloží) a mám s někým nechráněný sex? Přičemž běžně to o sobě nikomu nevyprávím, na přímý dotaz "Jsi HIV+?" sice odpovídám přímo "ano", ale na to se většinou doslova nikdo neptá, obvyklejší jsou nekonkrétně pojaté otázky "Co ty a testy?" či "Jsi zdravý?", na což odpovídám také pouze obecně, že na testy pravidelně chodím a že ode mne dotyčný nemá co chytit = a takovou odpověď považuji za dostačující. Jak to aktuálně doopravdy je a která konkrétní legislativa tohle konkrétně řeší?

Mohu se nakazit HIV a jiné nemoci při BDSM 7. 4. 2024

Uživatel: Jirka, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, mám rád BDSM, když navštívim dominu která ( dominantní ženu ) která dělá BDSM praktiky, čistí pomůcky po každém klientovy, při lekci používá rukavice / kondomy, nebo nějaké dezinfekční prostředky --- žádný sex ani oral při lekci není.... Když se takto dává pozor a čisti atd. Mohu se nakazit HIV, nebo jinou nemoci ?? Nebo je to takto bezpečny. A žádná nakaza nehrozí ?? Nebo je tam nějaké riziko ?? Děkuji za odpověď Jirka

2,5 měsíce od rizika- diagnostické okno 7. 4. 2024

Uživatel: Pavel, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, byl jsem na testu 76 dnů od rizika. Podle konzultanta byla lhůta dostatečná. Přišel negativní výsledek, nicméně ve sdělovacím okně bylo řečeno, že test byl proveden ještě v tom diagnostickém okénku. Mohu se na výsledek spolehnout nebo má smysl jít na test ještě jednou po uplynutí těch 90 dnů? Předem děkuji za odpověď.

HIV 5. 4. 2024

Uživatel: Luděk S., Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, Jaká je šance při analnim nebo oralnim styku mezi dětmi ( když jsme byli maly tak jsme to zkusili)ze přenese hiv. Ja doufam ze když jednomu bylo třináct tak ze když jsem si strčil jeho pohl.orgán do úst tak ze jsem nechytl HIV. Jaká je šance na prenos mezi dětmi když jsem si strčil jeho pohl. orgán do úst ?( nevim jestli byl pozitivní , proste to byl kamarád a teď jsem ho už dlouho neviděl , prosím poraďte , mám se bát přenosu nebo ne, ale prenos z matky na dítě je malá skoro nulová protože matka musi být pozitivní nebo stačí otec?

Léčení HIV 5. 4. 2024

Uživatel: Martin K, Téma: Poradna pro HIV+ a léčba HIV/AIDS

Dobrý den, Chci se zeptat kdy nejdéle lze léčit hiv .

Přenos 5. 4. 2024

Uživatel: Adam J., Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, Je možné chytit hiv tak ze jsme měli pohlavní styk ale neměli spermie? Ze proste jeden je nakazenej a druhej zdravej nebo proste prenos je jen přes spermie? Nebo proste když se zasune tak už ten druhej má hiv. A to samy je při oralnim?

Ranka u kadernika 4. 4. 2024

Uživatel: Peta, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, byla jsme u kadeřníka, všimla jsme si, že má suché ruce, v jednu chvíli ji jedna ranka praskla (krev netekla, jen sla vidět, ale nijak nekapala). Při stříhání ofiny se pohybovala okolo očí, je možné kdyby se náhodou malinko dotkla oka. Je takto možný prenos hiv? Jednalo se o prasklinu na prvním kloubu ukazováčku.

Bolesti nohou 4. 4. 2024

Uživatel: Janina, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, může se hiv projevit bolestmi v nohách a brnění chodidel? Je to bolest střídavá, přijde a odezní a opět přijde, bodani, pálení, většinou ve stehne, svaly, klouby, a bolest chodidel, může to mít něco společného s neuropatií? Někde jsem četla že neuropatie je příznakem HIV, jiné příznaky nepocituji, jen občas pocení v noci ale jestli to nemám ze stresu nevím děkuji za odpověď

Příznaky HIV 4. 4. 2024

Uživatel: David, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, cca před 3 týdny jsem měl rizikový sex (aktivně i pasivně anální sex bez ochrany, k ejakulaci do konečníku nedošlo). Nyní od neděle, tj. cca 4. den mám rýmu (s hleny), někdy kašel (opět s hleny), pobolívá hlava, únava. Horečku nemám (možná pouze první večer, nelze ale ověřit, neměl jsem teploměr). Může se prosím jednat o projevy infekce HIV nebo např. o alergii, kterou teď na jaře mívám? Děkuji

HIV dotaz 4. 4. 2024

Uživatel: Adam K., Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jak můžou děti mít HIV a zdali Jo tak jakým způsobem ho dostali. A jaká je šance na přenos. Dekuji.

Sebetest 4. 4. 2024

Uživatel: Tadeáš, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, chtěl bych znát váš názor na to, který sebetest je dle vašeho názoru nejlepší. V poradně jsem docela dost četl o HIV Insti testu, ale existují samozřejmě i další, které ale nejsou (asi) tak hojně využívané. Který sebetest je tak dle Vás nejlepší? A jsou tyto testy opravdu spolehlivé v případě že jsou provedeny správně? Je možné že by tyto testy neodhalili infekci HIV, která již přešla k onemocnění AIDS? Děkuji vám za vaše odpovědi.

Přenos 3. 4. 2024

Uživatel: Tomáš, Téma: Způsoby přenosu HIV a příznaky infekce HIV, rizikové chování

Dobrý den, když jsme byli malý ja a můj kamarád jsme chtěli vyzkoušet pohlavní styk asi v 10 letech na testech jsem nebyl ale stejně se obavám ze mám virus hiv a chtěl bych se zeptat jestli je možné ze mám virus hiv . Ten můj kamarád byl zdravý a ja též ale stejně se obavám.Žádné příznaky nepřišli . Myslíte ze bych si měl zajít na testy? Je mi už 18 let a stále žádné příznaky . Myslíte ze je přenos možný? A měl bych si zajít na testy? (Spermie jsme ještě neměli takže nevim)

Aktuální počet dotazů v databázi: 14754

Obrázek č. 240
Obrázek č. 206

Kdy a kde testujeme

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Podcast Život plus
obrazek PrEPPoint

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s lektorem . Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořte nás!

 

ČT podporuje ČSAP

Obrázek č. 190
Obrázek č. 195

Česká společnost AIDS pomoc, z. s. je s projektem „Vznik a rozvoj Národní asociace pacientských organizací (NAPO)“ příjemcem grantu z fondů EHP2014–2021 v rámci programu Zdraví. Cílem projektu je posílení role pacientů a pozice pacientských organizací ve zdravotnickém sektoru. NAPO je při realizaci projektu vůči ČSAP z pozici partnera. Více informací o aktivitách NAPO najdete na www.silapacientu.cz.

Obrázek č. 142
Obrázek č. 186
Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 154
Obrázek č. 224

Program pomoci uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, prevence a léčba HIV/AIDS) na území hl. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost
a na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, preve-
nce a léčba HIV/AIDS) na území l. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 132

podporuje činnost Domu světla

Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

podpora regionálních checkpointů

Obrázek č. 204
Obrázek č. 228
Obrázek č. 229
Obrázek č. 231
Obrázek č. 233
Obrázek č. 208
Obrázek č. 202
alza.cz

darovalo výpočetní techniku a elektroniku

Obrázek č. 126
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Obrázek č. 212